На початку заходу з вітальним словом до учасників засідання звернувся міський голова Комсомольська Сергій Супрун. Він розповів про основні напрями соціально-економічного розвитку Комсомольська та головні напрацювання у сфері соціального захисту населення.
Перший заступник керівника Головного управління праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Інна Черняк презентувала присутнім обласну систему соціального захисту населення.
Про реформування та оптимізацію структури надавачів соціальних послуг наголошувала в своєму виступі радник Віце-Прем’єр-Міністра соціальної політики України Надія Тимошенко. Представник Департаменту соціальних послуг Міністерства соціальної політики України Олена Манацкова зупинилась у своїй доповіді на проблемі реформування та розроблення державних стандартів надання соціальних послуг.
Аналітик Аналітичного центру АМУ Проекту ДІАЛОГ Вікторія Карабутова зробила огляд проектів нормативно-правових актів та наголосила на необхідності обговорення змін до чинного законодавства у сфері соціального захисту.
В ході засідання начальник управління праці та соціального захисту населення м.Комсомольська Валерія Єршова поділилася досвідом роботи з питання єдиної технології прийому громадян. Про свої напрацювання з застосуванням соціальних технологій у формуванні сучасного соціального закладу розповіла директор територіального центру соціального захисту «Калина» Лідія Бабіч.
Далі учасники засідання відвідали об’єкти соціальної інфраструктури Комсомольська. Вони побували в територіальному центрі соціального захисту «Калина», Управлінні праці та соціального захисту населення Комсомольської міської ради, Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія», де обговорювали проблеми галузі, обмінювались досвідом виконання делегованих повноважень у сфері соціального захисту. Зокрема, дискутували з питань щодо проблем органів місцевого самоврядування в галузі соціального забезпечення, які потребують вирішення на законодавчому рівні, надання соціальних послуг інвалідам, про проблеми фінансування гарантованих державою соціальних програм і пільг та шляхи їх вирішення, про захист соціальних працівників від професійних ризиків та інше.
Наприкінці зустрічі для учасників засідання була організована екскурсія по місту Комсомольську.