У черговий раз пройшли засідання постійних комісій Комсомольської міської ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв\'язку; мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади; з питань економічної політики, бюджету та фінансів; з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології; постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я; з питань комунальної власності та приватизації.

У ході роботи засідань було розглянуто понад сімдесят питань, які стосуються життєдіяльності міста Комсомольська. На доопрацювання відправлено 5 проектів рішень.

Проекти рішень будуть запропоновані до затвердження на засіданні сорок дев’ятої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання 16 вересня 2014 року.