Протягом 07-12 серпня у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради відбулися засідання постійних комісій, у ході роботи яких були розглянуті 99 питань, що стосуються життєзабезпечення територіальної громади міста Комсомольська.

Серед питань, опрацьованих на засіданнях комісій, були «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2014 року», «Про приєднання м.Комсомольська до Європейської ініціативи «Угода мерів», «Про затвердження в новій редакції заходів по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2014 рік», «Про внесення змін до Порядку організації та проведення масових заходів у м.Комсомольську, затвердженого рішенням сорок четвертої сесії Комсомольської міської ради п’ятого скликання від 27.01.2010 року», «Про затвердження переліку адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг Комсомольської міської ради Полтавської області», «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Комсомольська на 2014-2017 роки».

Проекти рішень будуть запропоновані до затвердження на засіданні сорок восьмої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання 19 серпня 2014 року.