Протягом 05 – 11 червня 2013 року відбулося засідання постійних комісій Комсомольської міської ради з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, з питань комунальної власності та приватизації, з питань соціального захисту та охорони здоров’я, з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології, з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, з питань економічної політики, бюджету та фінансів.

У ході засідань було розглянуто 80 питань, по двох із них проекти рішень не прийнято.

10 червня 2013 року на засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології та 11 червня 2013 року на засіданні постійної комісії з питань  економічної політики, бюджету та  фінансі було розглянуто звернення ГО «Рада підприємців Комсомольська»  до міського голови С.А.Супруна щодо скасування рішення «Про затвердження Порядку встановлення розмірів та справляння плати за користування земельними ділянками у місті Комсомольську», затвердженого на сесії 21.05.2013, як такого, що потребує перегляду та доопрацювання. У ході обговорення на засіданні депутатської комісії було вирішено скасування Порядку встановлення розмірів та справляння плати за користування земельними ділянками у місті Комсомольську вважати недоцільним, але окремі пропозиції підприємців будуть винесені на обговорення під час роботи  35 сесії у серпні 2013 року.