КОМСОМОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА РОЗПОЧАЛА ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

У виконкомі Комсомольської міської ради розпочинаються засідання постійних депутатських комісій.

6 лютого у малій залі виконкому о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації. На порядку денному засідання – 3 питання:

1. Про затвердження розміру статутного капіталу та змін до статуту КЖРЕП № 1.
  2. Про продовження терміну дії контролю за рішенням 10 сесії 6 скликання від 06.07.2011 р. «Про надання згоди на залучення приватних інвестицій у реконструкцію будівель і споруд, розташованих по вул.Чекаліна, 11».
  3. Різне.

Члени постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім\'ї та молоді зберуться у цей же день о 14.30. Депутати планують розглянути наступні питання:

1. Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури».
  2. Про затвердження Положення про стимулювання педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, переможців конкурсу «Вихователь року».
  3. Про виконання Програми соціально-правового захисту дітей на 2011-2016 роки у 2012 році.
  4. Про реалізацію у 2012 році «Програми розвитку молодіжної політики у м. Комсомольську на період до 2015 року».
  5. Про реалізацію у 2012 році «Програми розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства в м. Комсомольську на період до 2015 року».
  6. Різне.