Протягом минулого тижня у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради відбулися засідання постійних депутатських комісій: комісії з питань  економічної політики, бюджету та  фінансів, постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв\'язку, постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології, постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації, постійної комісії з питань підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики.

У ході роботи засідань було розглянуто близько ста питань, які стосуються життєдіяльності міста Комсомольська. Проекти рішень, напрацьовані депутатами, подані на затвердження 47 сесії Комсомольської міської ради.