11 серпня міський голова Дмитро Биков провів засідання організаційного комітету з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Участь у засіданні взяли заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами Світлана Калашнік, начальник відділу культури та туризму Ірина Зеленська та спеціалісти відділу Марина Сидорчук, Тетяна Луцій, керівники, задіяних у організації свят, структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств міста, представники правоохоронних органів, громадських організацій, ЗМІ.

У ході засідання оргкомітету міський голова Дмитро Биков зазначив, що 25-річчя Незалежності України - визначна дата для кожного українця. До підготовки й проведення урочистостей необхідно підійти з високою відповідальністю. Дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, правоохоронцям. Заслухали начальника відділу культури та туризму Ірину Зеленську, яка презентувала програму загальноміських заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України. Присутні ознайомилися з планом заходів, відпрацювали організаційні питання, погодили програму загальноміських заходів з відзначення визначних державних свят 24.08.2016:

14.45 – 16.00 – музичний етноподіум «Ми – українці!» та акція «З Днем незалежності!» біля центральної публічної бібліотеки;

16.00 – 16.30 – культурно-мистецькі заходи біля пам’ятника Т.Г. Шевченку;

16.30 – 17.00 – парад вишиванок (від пам’ятника Т.Г. Шевченку – вул. Миру – Театральна площа);

Заходи на Театральній площі:

16.00 – 19.00 – ярмарок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Український хенд-мейд»;

17.00 – 17.30 – виступ муніципального духового оркестру;

17.00 – 20.00 – робота фотозони «Я люблю Україну»;

17.30 – 19.00 – концерт творчих колективів ПК і Т;

19.00 – 19.50 – виступ гурту «Марлен» (м. Київ);

19.50 – 20.00 – офіційні привітання міського голови з нагоди Дня незалежності України;

20.00 – 21.00 – виступ гостей свята – Віталія Козловського та шоу-балету.

До послуг містян будуть виїзна торгівля, розважальні атракціони та надувні батути для дітей.