05 жовтня міський голова Дмитро Биков провів засідання організаційного комітету з нагоди Дня захисника України. Участь у засіданні взяли секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами Світлана Калашнік, начальник відділу культури та туризму Ірина Зеленська та спеціалісти відділу Марина Сидорчук, Тетяна Луцій, керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств міста, представники правоохоронних органів, громадських організацій, ЗМІ.

У ході засідання оргкомітету ознайомилися з планом заходів з підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів, приурочених до Дня захисника України, відпрацювали організаційні питання, погодили програму загальноміських заходів з відзначення державного свята.

10 жовтня о 9.00 в лекційній залі центральної публічної бібліотеки відбудеться зустріч студентів політехнічного коледжу з учасниками АТО.

12 жовтня о 14.00 у краєзнавчому музеї м. Горішні Плавні – відкриття постійної експозиції «Герої АТО».

13 жовтня – свято на Театральній площі біля ПК і Т.

У програмі:

16.00 – 19.00 – благодійний ярмарок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва;

16.00 – 21.00 – виїзна торгівля;

16.00 – 16.30 – виступ муніципального духового оркестру;

16.30 – 18.45 – концертна програма за участю творчих колективів ПК і Т;

17.00 – офіційні привітання міського голови, вручення нагород;

18.45 – святковий феєрверк.

14 жовтня о 10.00 біля монументу «Покрова Пресвятої Богородиці» відбудеться панахида за загиблими та молебень за захисниками України.

Міський голова Дмитро Биков дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, правоохоронцям.