20 вересня у малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення ІІІ фестивалю робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST 2017».

Участь у засіданні взяли перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, члени оргкомітету, ЗМІ.

Перший заступник міського голови відзначив, що свято високих технологій та інтелекту відбудеться у Горішніх Плавнях 5-6 жовтня 2017 року. Зазначив, що фестиваль робототехніки, який проводиться вже втретє, став дуже популярним серед молоді міста.

Директор Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Наталія Тягай, учитель інформатики Олександр Роман презентували орієнтовний план заходів з підготовки та проведення «FERREXPO ROBOT FEST 2017».

Змагання відбудуться за правилами Всеукраїнської олімпіади з робототехніки у категоріях: «Сумо. Керовані роботи», «Сумо. Автономні роботи», «Слалом 2.0», «Робофутбол». 60 юних робототехніків, 26 тренерів із 9 населених пунктів України (Києва, Вінниці, Запоріжжя, Черкас, Дніпра, Горішніх Плавнів, Гельмязева та Коробівки) продемонструють свої знання, вміння конструювати та програмувати роботів із конструктора LEGO. У програмі фестивалю для категорії «Слалом 2.0» буде підготовлено нове спеціальне завдання – змоделювати рух гірничого транспорту по кар’єру Полтавського гірничозбагачувального комбінату.

Члени оргкомітету розглянули та детально обговорили правила проведення фестивалю, погодили ряд важливих фінансових та організаційних питань.