07 серпня за головування міського голови Дмитра Бикова відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки і проведення ХV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі», який відбудеться упродовж 14-17 серпня 2018 року в нашому місті, за участі колективів із Туреччини, Індії, Словаччини, Північного Кіпру, Болгарії, Румунії й України.

Учасники організаційного комітету опрацювали план заходів щодо підготовки та проведення фестивалю з питань проведення благоустрою міста, організації проживання учасників та гостей фестивалю, забезпечення харчування, підготовки зустрічі делегацій, забезпечення охорони громадського порядку.

Ірина Зеленська, начальник відділу культури, спорту і туризму, прокоментувала присутнім програму ХV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». Члени оргкомітету обговорили організаційні питання проведення загальноміських культурно-мистецьких заходів протягом чотирьох днів фестивалю, питання організації для учасників міжнародного фестивалю екскурсій по місту, у краєзнавчий музей, на ПрАТ «Полтавський ГЗК», с.Келеберду.

Міський голова Дмитро Биков особливу увагу звернув на забезпечення громадського порядку під час роботи фестивалю в місцях відпочинку делегацій, під час масових заходів. Наголосив на необхідності додаткового залучення представників Національної гвардії із м. Кременчука, на постійному чергуванні відділення поліції й карети швидкої допомоги під час проведення масових заходів, посиленому чергуванні міського сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області під час закриття фестивалю.