З нагоди відзначення 55-річчя з дня народження міста Комсомольська сьогодні у малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області міський голова Сергій Супрун зібрав засідання організаційного комітету.

На заході були присутні секретар міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха, керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств міста, правоохоронних органів, голови громадських організацій першопрохідців, представники волонтерських організацій, ЗМІ.

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська презентувала програму культурно-мистецьких заходів, присвячену відзначенню 55-річного ювілею Комсомольська.

Згідно з планом культурно-мистецькі заходи з відзначення дня народження міста розпочнуться з відкриття 16 квітня виставки «Моя Україїна – мистецька країна», де будуть представлені роботи колективу ПСМНЗ «Дитяча художня школа».

23 квітня у міському історико-краєзнавчому музеї пройде зустріч керівництва міста, ВАТ «Полтавський ГЗК» з першопрохідцями. Цього ж дня заплановано провести звітний концерт колективу ПСМНЗ «Дитяча музична школа».

Організатори святкувань запланували традиційне віншування першопрохідців біля пам’ятного знака «Намет» 24 квітня. Першопрохідців вітатимуть керівники міста, ВАТ «Полтавський ГЗК», піднімуть настрій фольклорні колективи Палацу культури і творчості, буде організовано польову кухню.

Загальноміське святкування 55-річного ювілею Комсомольська відбудеться 24 квітня на Театральній площі біля Палацу культури і творчості з 17.00 до 22.00. У ході свята заплановано різноманітну концертну програму, розважальну програму для дітей, благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО «Колір любові», виїзну торгівлю.

25 квітня з 17.00 до 19.00 муніципальний духовий оркестр запрошує комсомольчан на літню естраду на концерт живої музики.

У ході засідання оргкомітету розглянули детальний план заходів з підготовки та проведення свята в місті. Міський голова Сергій Супрун дав доручення службам, відповідальним за проведення святкових заходів.