Сьогодні за головування голови ініціативної групи, голови правління місцевої (обласної) громадської аналітично-консультаційної організації по адаптації осіб звільнених з місць позбавлення волі «Вороття» О.М.Красільнікова у малій залі виконкому Комсомольської міської ради пройшло засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при Комсомольській міській раді.

На порядку денному засідання були наступні питання:

• Формування списку для голосування за кандидатів на членство в громадській раді.
  • Формування порядку денного установчих зборів.
  • Щодо організації голосування за кандидатів на членство в громадській раді та підведення його підсумків.
  • Щодо організації ознайомлення з інформацією про кандидатів на членство в громадській раді.
  • Щодо організації підведення підсумків голосування.
  • Різне.

Відповідно до порядку денного розглянуто всі питання. До нового складу громадської ради на наступні 2 роки подали заяви та відповідні документи 27 інститутів громадянського суспільства. На підставі поданих заяв ініціативною групою складено список учасників установчих зборів (Список членів громадської ради при Комсомольській міській раді). За результатами засідання узгодили всі організаційні моменти, що стосуються проведення установчих зборів 12.03.2015.