У малій залі виконкому Комсомольської міської ради під головуванням заступника міського голови Юрія Миколайовича Мухи відбулося засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованостііз заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; з питань виведення заробітної плати з тіньового сектору економіки та легалізації найманої робочої сили.

У ході засідання розглянуто інформацію щодо підприємств та фізичних осіб – підприємців, які мають найманих працівників, не зареєстрованих у центрі зайнятості або заборгованість по єдиному соціальному внеску.

За результатами роботи заступник міського голови, голова міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; з питань виведення заробітної плати з тіньового сектору економіки та легалізації найманої робочої сили Ю.М.Муха надав доручення відділу з питань праці та соціально-трудових відносин УПСЗН Комсомольської міської ради провести перевірки фізичних осіб – підприємців, Комсомольському відділенню КОДПІ надати списки та запросити на наступне засідання боржників по єдиному соціальному внеску або інших податках.