Перше засідання міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей відбулося 06 лютого в малій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради за головування заступника міського голови Надії Угнічевої.

Про підсумки оздоровлення 2017 року та підготовку до оздоровчого сезону 2018 року щодо планових показників, формування банку даних дітей пільгових категорій, інформаційної кампанії 2018 року доповіла головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Качанова. З 15 січня розпочато прийом заяв від батьків на оздоровлення дітей. На сьогодні уже прийнято 35 заяв на оздоровлення 55 дітей. Цього року планується оздоровлення дітей у таборах Полтавщини, на узбережжі Чорного моря, у ДП «МДЦ «Артек», УДЦ «Молода гвардія». Відділом у справах сім’ї та молоді розроблені інформаційні матеріали, передані через відділ освіти до навчальних закладів дітям та батькам.

У 2018 році з міського бюджету на оздоровлення виділено 805 тис. грн: на оздоровлення дітей із міст-партнерів – 120 тис. грн, на оздоровлення дітей за системою часткового відшкодування вартості путівок, у т.ч. дітей працівників бюджетної сфери та дітей-інвалідів – 685,2 тис. грн, на відпочинок в пришкільних таборах – 378,2 тис. грн.

Начальник відділу освіти Ірина Шошина доповіла про відпочинок дітей у пришкільних таборах у 2017 році. У місті працювало шість таборів з денним перебуванням при ЗНЗ, один при ДЮСШ №2 і ЦДтаЮТ. Було охоплено відпочинком 1012 дітей, із них 56 дітей пільгових категорій. У 2018 році планується робота таборів при усіх навчальних закладах, при школах – з 04 по 22 червня, при ЦДтаЮТ – з 02 по 20 липня. Вартість харчування підвищується, тому путівки вартуватимуть: із двохразовим харчуванням – 600 грн, із трьохразовим – 750 грн. 45% вартості буде відшкодовуватися із міського бюджету.

Також на засіданні штабу заслухали питання організації оздоровчих змін у дитячо-юнацьких спортивних школах №1 і №3 у 2017 році і планах на 2018; підсумки оздоровлення дітей міста у санаторно-курортних закладах обласного й державного підпорядкування; про організацію оздоровлення дітей Дмитрівської сільської ради; питання щодо стану дотримання вимог санітарного законодавства дитячими закладами оздоровлення та відпочинку в процесі літнього оздоровлення та відпочинку дітей; щодо нормативно правових актів, які регулюють медичне забезпечення в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Директор комунального підприємства ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович поінформувала членів міського штабу щодо формування вартості путівки у 2018 році та термінів проведення оздоровчих змін, а також їх тематичним наповненням. Комерційна вартість путівки складає на І зміну 6615 грн, на ІІ – ІV зміни – 6804 грн. І зміна (02.06.2018 – 22.06.2018) двопрофільна – «Ліга супергероїв» і «Англійська республіка»: ігрова діяльність у форматі супергероїв і унікальна можливість за допомогою викладачів та майстрів Полтавської АВС LANGUAGE SCHOOL поглибити знання з англійської мови. ІІ зміна (24.06.2018 – 14.07.2018) – «Зоряний Голлівуд»: розважально-творча діяльність, спрямована на комунікативну успішність. ІІІ зміна (17.07.2018 – 06.08.2018) – «Магія танцю»: творча діяльність, активна участь у  конструктивних іграх, танцювальних батлах, занурення у світ танцювального мистецтва та вокальної творчості. ІV зміна (08.08.2018 – 28.08.2018) – «Наше. Українське!»: творчо-ігрова діяльність через національно-громадянську само ідентифікацію, розвиток духовно-моральних якостей.

Розглянули питання про часткове відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, що дасть можливість адресно допомогти сім’ям з дітьми в оздоровленні їхніх дітей в тому дитячому закладі, який вони самостійно обрали. Прийом заяв розпочинається з 01 березня 2018 року.

За детальною інформацією про мережу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (назва табору, контактні дані) в межах Полтавської області, перелік необхідних документів батькам звертатися до відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Горішньоплавнівської міської ради, кабінет 224 (ІІ поверх), за телефоном 21023, 0989413113 (Тетяна Качанова)

Заступник міського голови Надія Угнічева підвела підсумки засідання, наголосила на злагодженості роботи усіх служб з питань організації оздоровлення та відпочинку. Членам штабу, серед яких були представники органів і установ, на які покладається здійснення заходів з організації оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді міста, надані доручення.