На засіданні координаційної ради, що відбулася у виконкомі Комсомольської міської ради 29 липня 2014 року, за головуванням заступника міського голови Надії Угнічевої розглядалися питання результатів соціального інспектування сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують соціальної допомоги та соціального супроводу відповідно до індивідуальних потреб.

Директор Комсомольського міського ЦСССДМ Олена Запсельська доповіла про результати соціальної роботи із сім’ями, які перебували під супроводом центру. За  результатами соціальної роботи над двома сім’ями супровід завершено з позитивним результатом у зв’язку з подоланням сім’єю складних життєвих обставин; 3 сім’ї з різними видами неблагополуччя взяті під соціальний супровід та визначено суб’єктів, які будуть залучатися до роботи з ними.

Члени координаційної ради з роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, також розглядали питання щодо роботи з переселенцями та оздоровлення дітей із їх числа.