3 березня 2014 року в малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області під головуванням заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої  відбулося засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією.

Під час роботи Координаційної ради були розглянуті питання: «Про аналіз захворюваності туберкульозом за 2013 рік та січень-лютий 2014 року» (лікар-фтизіатр Комсомольської міської лікарні Лоза О.О.), «Про затвердження плану місячника боротьби із захворюваністю туберкульозом з 3 березня 2014 року по 1 квітня 2014 року по м.Комсомольську» (начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління охорони здоров’я Дудник В.О.), «Про епідеміологічну ситуацію по захворюваності на ВІЛ інфекцію/СНІД. Аналіз роботи кабінету «Довіра» Комсомольської міської лікарні за 2013 рік та січень-лютий 2014 року (завідуюча інфекційною службою міської лікарні           Замш А.О.), «Про аналіз захворюваності на наркоманію за 2013 рік та січень-лютий 2014 року» (лікар-нарколог Комсомольської міської лікарні       Сторчак І.А.), «Аналіз стану виконання рішення засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради Полтавської області» (начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління охорони здоров’я Дудник В.О.).

За результатами обговорення було затверджено проект рішення.