8 лютого 2014 р. у великій залі виконкому міськради пройшло засідання Конгресу Федерації футболу міста Комсомольська.

Із 43 делегатів, які представляли організації, підприємства, установи,  футбольні клуби та футбольні команди м. Комсомольська, на конгресі були присутні 35 осіб, у тому числі депутати Комсомольської міської ради та члени виконавчого комітету.

У ході засідання заслухали та взяли до відома звіт діючого голови Федерації футболу м. Комсомольська О.В.Бідніка про результати роботи за звітний період.

Відповідно до порядку денного були проведені вибори нового голови Федерації та її керівного складу.

Члени Конгресу ознайомилися із Програмами розвитку футболу в місті, запропонованими  кандидатами на посаду голови Федерації.

Шляхом відкритого голосування обрали нового голову Федерації футболу міста Комсомольська. Ним став депутат Комсомольської міської ради, юрисконсульт ТОВ «Єристівський ГЗК» О.Б.Юренко.