Сьогодні у виконкомі Комсомольської міської ради під головуванням заступника міського голови Ю.М.Мухи відбулося засідання комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.

Участь у роботі комісії взяли директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Овчиннікова О.В, начальник юридичного відділу Таран О.П., начальник житлового відділу Киричок І.О., начальник відділу благоустрою та житла Гирявець В.І.

Відповідно до порядку денного розглядалося питання про приватизацію кімнат у гуртожитках.

Члени комісії заслухали інформацію начальника житлового відділу І.О.Киричок про хід розгляду заяв щодо приватизації кімнат у гуртожитках за адресами: вул. Леніна, 30, вул. Молодіжна, 12, вул. Портова, 3, вул. Космонавтів, б. 5, опрацювали 9 заяв громадян.