Днями у малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Вела засідання голова комісії, заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева.

У ході роботи були розглянуті питання про виконання батьківських обов’язків громадянами по відношенню до малолітніх  і неповнолітніх дітей, про надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав, про стан збереження житла, яке належить неповнолітній дитині, що має статус «дитина, позбавлена батьківського піклування».

Також розглядалися житлові питання. Згідно із законодавством України відчуження нерухомого майна, яке перебуває у власності або на праві користування   дітей, здійснюється лише з дозволу  органу опіки та піклування. Перш ніж отримати відповідний дозвіл  питання попередньо розглядається на  засіданні комісії з питань захисту прав дитини.