05 квітня у великій залі виконкому міської ради відбулося засідання громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді в новому складі за участі секретаря міської ради Сергія Дороти і першого заступника міського голови Олександра Чуприни.

На порядку денному стояли питання затвердження проекту Положення про громадську раду при Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області,  Регламенту громадської ради, обрання голови громадської ради та його заступників, обрання секретаря громадської ради, створення постійних комітетів.

Одноголосно головою громадської ради обрано Сергія Олешка, його заступниками – Олександра Красільнікова та Сергія Нестеренка, секретарями – Наталію Полову та Любов Хиль.

Також були створені постійні комітети громадської ради: комітет з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів – голова Сергій Нестеренко, комітет з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики – голова Олександр Красільніков, комітет з питань комунальної власності та приватизації – голова Сергій Афонін, комітет з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології – голова Сергій Хряпа, комітет з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку – голова Микола Федоренко.

Наступне засідання громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді відбудеться 11 травня.