04 лютого відбулося засідання дискусійного депутатського клубу «Діалог» за участю міського голови Сергія Андрійовича Супруна, секретаря міської ради Світлани Олександрівни Калашнік, заступників міського голови Юрія Миколайовича Мухи, Надії Дмитрівни Угнічевої, начальника управління архітектури і містобудування Людмили Віталіївни Кириченко, представників міської Спілки ветеранів Афганістану, директора Комсомольської ЗОШ №2 Олени Володимирівни Васильченко, представників ЗМІ.

На порядок денний було винесено два питання: «Про встановлення меморіальної дошки на фасаді будівлі  Комсомольської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 в пам\'ять про її випускника Тітова В’ячеслава Михайловича», «Про створення Алеї пам’яті Героїв України на території міста».

Про особистість воїна-афганця В’ячеслава Тітова, який пішов у безсмертя,  розповіли його побратими: Рубан Володимир Миколайович, Беличенко Олександр Сильвестрович, Дьяченко Віктор Анатолійович, Рєзік Микола Васильович, Дружинін Олександр Юрійович.

Депутати міської ради підтримали ініціативу Спілки ветеранів Афганістану. Валерій Васильович Бучок, Андрій Миколайович Чаплоуцький зазначили, що саме на прикладі життя В’ячеслава Тітова треба виховувати підростаюче покоління.

Учасники засідання клубу «Діалог» обговорили проект пам’ятної дошки, місце її розташування.

Міський голова ознайомив депутатів міської ради із Постановою Верховної Ради України від 13.01.2015 № 97-VІІІ «Про увіковічення пам’яті Героїв України, які відділи своє життя за свободу і незалежність України», якою рекомендовано органам місцевого самоврядування вжити необхідних заходів для створення в містах України Алеї пам’яті Героїв України. Сергій Андрійович зазначив, що сьогодні управлінням архітектури і містобудування Комсомольської міської ради розробляється детальний план території мікрорайону № 13, у якому буде передбачено територію для створення Алеї.