ЗАСІДАННЯ ДИСКУСІЙНОГО ДЕПУТАТСЬКОГО КЛУБУ «ДІАЛОГ»

21 лютого 2013 року у малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося засідання дискусійного депутатського клубу «Діалог». Участь у засіданні брали міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Ю.М.Муха, депутати Комсомольської міської ради, керівники структурних підрозділів виконкому міськради, представники ЗМІ.

Згідно з порядком денним на засіданні обговорювались питання перспективи розвитку рекреаційної зони по вулиці Миру та Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в районі вулиці Набережна, 1.

Начальник управління архітектури та містобудування Л.В.Кириченко презентувала присутнім варіанти розвитку рекреаційної зони по вулиці Миру. Навколо цього питання розгорнулась жвава дискусія: частиною депутатів було підтримано ідею будівництва об’єктів торгівельного призначення, а саме: розміщення торгівельного центру, інші висловились за розробку проекту благоустрою та озеленення території загального користування. В результаті обговорення депутати схвалили пропозицію щодо здійснення благоустрою рекреаційної зони та влаштування зони озеленення загального користування вздовж вулиці Миру, облаштування під’їздів до існуючих об’єктів інфраструктури, пішохідних доріжок.

Міський голова С.А.Супрун націлив присутніх на те, що перш за все влада повинна опікуватись заходами, що забезпечують безпеку кожного мешканця  міста – здійснити ямковий ремонт доріг, асфальтування ґрунтових доріг, облаштувати пішохідні доріжки та тротуари. Наступним кроком стане приведення до ладу рекреаційних зон міста. Наше завдання - створити сприятливий інвестиційний клімат, залучити інвесторів до благоустрою території, що знаходиться навколо їх об’єктів.

У свою чергу, напрацюваннями в галузі розвитку дозвілля у м. Комсомольську поділився заступник директора КП готель «Славутич» В.В.Пучков. За словами Володимира В’ячеславовича у перспективі територія по вулиці Набережна може стати сучасним рекреаційним центром. Пропонується облаштувати затишну територію для відпочинку із доріжками для прогулянок, альтанками для пікніку, дитячими майданчиками. Планується використати всі природні можливості території і розмістити літній відкритий басейн, кафе, сауну, майданчики для активного відпочинку, спорту, туризму, SPA-зону. Родзинкою центру дозвілля комсомольчан має стати археологічний музей під відкритим небом.