На засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради за головуванням заступника міського голови Юрія Миколайовича Мухи було розглянуто 14 справ про адміністративні правопорушення, вчинені мешканцями міста.

Комсомольчани вчинили порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами; порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів; порушення правил торгівлі на ринках; розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві; порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю.

Згідно із КУпАП було накладено  адміністративні стягнення у вигляді штрафу за кожне із скоєних правопорушень.