Засідання виконкому Комсомольської міської ради

alt26 липня у великій залі міськвиконкому відбулося засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

На початку засідання представники учнівської молоді та їхні керівники за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську діяльність, популяризацію молодіжного руху в Полтавській області, формування лідерських якостей, відданість справі та з нагоди святкування Дня молоді були нагороджені Почесними грамотами відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації. Нагороди вручив перший заступник міського голови Д.Г.Биков.

Далі члени виконкому розглянули питання соціального напрямку, житлово-комунального господарства, економічного розвитку та майнових ресурсів, архітектури та містобудування. Завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян Матюшкіна Л.М. поінформувала присутніх про стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками 1-го півріччя 2011 року. Лідія Миколаївна зазначила, що за цей період до виконкому надійшло 924 звернення (за аналогічний період 2010 року їх було 658). З них надійшло поштою 642 звернення, на особистому прийомі побувало 282 особи. Всього звернулося 1874 громадян. Найбільшу частку серед звернень займають питання соціального захисту населення. Порівняно з 1 півріччям 2010 року їхня кількість збільшилася на 229, з них 373 громадянина просили надати фінансову допомогу у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем. Досить актуальною є проблема забезпечення житлом(168 чоловік). Питання комунального та дорожнього господарства піднімали 170 громадян.

Аналіз проблем, які порушуються у зверненнях громадян до виконавчого комітету Комсомольської міської ради, свідчить про те, що найбільш актуальними серед них є такі:

1. -соціального захисту – 45,4%;
  2. -комунального господарства – 18,3%;
  3. -житлові – 17,3%;
  4. -землекористування – 5,2%.

Наступне питання, яке було розглянуто членами виконкому, стосувалося соціального напрямку. Начальник служби у справах дітей Василенко Л.П. доповіла про роботу по соціально правовому захисту дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на 01.07.2011 року на обліку служби у справах дітей перебуває 84 дитини, які залишилися без піклування батьків, з них 17 дітей-сиріт, 64 дитини, позбавлені батьківського піклування та 3 дітей у яких статус ще не встановлений. Ці діти влаштовані:

1. 51 дитина в сім\'ї родичів, які взяли дітей під опіку/піклування,
  2. 4 дітей в прийомні сім\'ї;
  3. 21 дитина у державні заклади освіти та соціального захисту (дитячі будинки та інтернати),
  4. 4 дітей перебувають у професійно-технічних навчальних закладах на повному державне утримання;
  5. 1 дитина — у виправно-трудовій колонії.

Діти-сироти мають право на отримання пенсії у разі втрати годувальника відповідно Закону України «Про пенсійне забезпечення», у разі якщо батьки мали необхідний трудовий стаж. В м. Комсомольську 22 дітей-сиріт отримують пенсію по втраті годувальника у Управлінні Пенсійного фонду.

Станом на 01.07.2011 року розмір допомоги становить два прожиткових мінімуми на дитину відповідного віку: діти до 6 років - 1664 грн., від 6 до 18 - 1994 грн. В м. Комсомольську 53 підопічні дитини отримують допомогу у Управлінні праці та соціального захисту населення. 1 дитина не отримує державну соціальну допомогу, має місце перевищення доходу над розміром соціальної допомоги (дитина отримує стипендію). Державна допомога виплачується за рахунок субвенції державного бюджету до місцевого бюджету своєчасно та в повному обсязі, без затримок.

З питань житлово-комунального господарства доповідав начальник УЖКГ Василюк П.Б. Члени виконкому відклали на доопрацювання проект рішення про розрахунок технологічних витрат питної води комунальним виробничим підприємством «Комсомольськтеплоенерго» при постачанні гарячої води споживачам міста Комсомольська. Натомість затвердили проект рішення про внесення змін до Методики диференційованого розподілу спожитої теплової енергії для опалення при наявності засобів по будинкового обліку.

Також Петро Борисович поінформував про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті №9 «Магазин «Південний – мікрорайон Низи».