25 травня у малій залі виконкому відбулося засідання виконавчого комітету.

Одним із важливих питань, які розглядали члени виконкому, була інформація начальника УЖКГ П.Б.Василюка про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2009 – 2010 років та завдання по їх підготовці до наступного опалювального сезону. Петро Борисович зазначив, що житлово-експлуатаційними підприємствами міста відповідно до намічених заходів були підготовлені до початку опалювального сезону 2009 – 2010 років 212 житлових будинків комунальної власності міста, виконано робіт по поточному ремонту житлового фонду в ході його підготовки до опалювального періоду на загальну суму 779,2 тис.грн. в порівнянні із запланованими коштами в сумі 905,1 тис. грн. Весь опалювальний сезон відключень житлових будинків від теплоносія не було, значно зменшилась кількість звернень населення на адресу виконавчого комітету міської ради, пов’язаних із якістю надання послуг по опаленню. В частині, яка стосується нагального вирішення додаткового фінансування об’єктів капітального ремонту житлового фонду, відповідними рішеннями сесій міськради були додатково виділені та освоєні кошти міського бюджету на капітальний ремонт житлового фонду міста в сумі 570,3 тис.грн.

Незважаючи на цілком задовільну підготовку житлового фонду міста до роботи в опалювальному періоді 2009 – 2010 років, не всі проблемні питання вирішені, що пов’язано із недостатнім фінансуванням капітального ремонту житлового фонду міста (при нормативній потребі в сумі 4100 тис.грн. виділено 3224,6 тис.грн., що не дало змоги профінансувати мінімально необхідні роботи. Вкрай несприятливі погодні умови в зимовий період року показали ряд проблем із експлуатацією в 4-5-поверхових будинках із покрівлями з організованим водовідведенням, коли водостічні труби і воронки покривалися льодом , і вода стікала не через труби, а по стінах будинків. Сильні морози у січні місяці 2010 року показали існування недоліків конструктивних елементів стін будинків, які промерзали і, відповідно, потребують утеплення.

Велика заслуга в безперебійній подачі теплоносія в опалювальний період року безпосередньо виробника теплової енергії – КВП «Комсомольськтеплоенерго». В ході підготовки до опалювального періоду підприємством освоєно загальних коштів за рахунок всіх джерел фінансування на суму 1225,29 тис.грн. при запланованих 1927 тис.грн.

Водопровідно-каналізаційне господарство підготувало до опалювального сезону 109,072 км водопровідних та 69,86 км каналізаційних мереж, 15 інженерних об’єктів, які забезпечують місто водопостачанням та водовідведенням.

ПП «Спецтранс» разом із ПП «Чисте місто – Комсомольськ» забезпечили протягом всього осінньо-зимового періоду прибирання вулиць від сміття, посипання тротуарів та проїжджих частин вулиць міста спеціальними сумішами під час ожеледиці, прибирання вулиць від снігу.
На виконкомі були розглянуті питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів. Про результати фінансово-господарської діяльності виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства за 2009 рік та за 1-й квартал 2010 року звітував його директор О.І.Яценко. Він зазначив, що реалізація послуг у 2009 році з водопостачання залишилась на рівні 2008 року, з водовідведення – зменшилась на 1,58% у порівнянні з минулим роком. Згідно зданими ВУВКГ різниця між показниками будинкових лічильників води і фактично виставленими рахунками населенню, що мешкає у багатоповерхівках, за 2009 рік склала 227 тис.куб. м

Внаслідок чого підприємство втратило 1012,4 тис.грн. У 2009 році за показниками водолічильників розраховувались 17,5 тис. абонентів (у 2008 – 16,7 тис.). Фактична собівартість за 2009 рік: по воді -2,13 грн. за 1 куб. м , по каналізації – 2,17грн.

У 1-му кварталі 2010 року дохід від реалізації послуг збільшився на 8,7% у порівнянні з 1-м кварталом 2009 року за рахунок збільшення тарифу на послуги водопостачання та водовідведення для населення з 01.04.2009, інші операційні доходи – за рахунок надання 38 тис.грн. дотації з місцевого бюджету на покриття збитків. Фактична собівартість за 1-й квартал 2010 року: по воді – 2,24 грн., по каналізації – 2,32 грн.

Члени виконкому розглянули та взяли до відома звіт Т.М.Ліц, директора комунального підприємства «Підприємство шкільного харчування «Орхідея» про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2009 рік та 1-й квартал 2010 року.

На засіданні були розглянуті питання гуманітарного та соціального напрямку, а також питання архітектури та містобудування.