27 липня у малій залі виконкому відбулося засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

На початку роботи міський голова Сергій Супрун вручив медаль «За працю і звитягу» машиністу котлів комунального виробничого підприємства «Комсомольськтеплоенерго» Михайловській Зінаїді Василівні за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди 50-річчя м. Комсомольська.

Члени виконкому першочергово розглянули питання соціального напрямку. Завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян Л.М.Матюшкіна доповіла про стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками I півріччя 2010року порівняно з I півріччям 2009 року. Вона зазначила, що за I півріччя 2010 року до Комсомольської міської ради надійшло 658 звернень (за аналогічний період 2009 року їх було 652). Всього звернулося 1217 громадян. Найбільшу частку серед звернень займають питання соціального захисту населення – 191. Проблема забезпечення житлом в м. Комсомольську залишається досить актуальною – 153 особи. Питання комунального та дорожного господарства хвилювали 122 громадян, що на 55 більше минулого року. Земельні відносини хвилювали 46 громадян. Колективних звернень за звітний період надійшло 47. Протягом першого півріччя 2010 року до органів влади вищого рівня звернулося 30 громадян міста. Міським головою проведено 11 прийомів, прийнято 98 громадян

Начальник служби у справах дітей Л.П.Василенко доповіла про роботу по соціально-правовому захисту дітей, позбавлених батьківського піклування (перше півріччя 2010 року). Станом на 01.07.2010р. на обліку служби у справах дітей перебуває 88 дітей, які залишилися без батьківської опіки. Службою у справах дітей забезпечено своєчасне та повне поновлення інформації про дітей в Єдиному електронному банку даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і громадян, які бажають взяти їх на виховання. З 01.01.2010 року розмір допомоги становить два прожиткових мінімуми на дитину відповідного віку: діти до 6 років – 1534 грн., від 6 до 8 років – 1834грн. В Комсомольську 50 дітей, позбавлених батьківського піклування, отримують таку допомогу.Прийомні сім’ї у Комсомольську розвиваються досить повільно. На сьогодні діє 3 прийомні сім’ї, де виховується 5 прийомних дітей.

О.О.Бухаленков, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців поінформував про Порядок доступу до приміщення відділу та заходи щодо забезпечення захищеності бази даних Реєстру. Олександр Олександрович нагадав також про відповідальність за порушення вимог законодавства по забезпеченню захисту Державного реєстру виборців. З питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів
доповідала директор КП «СПРПП «Вічність» О.М.Козлова, яка поінформувала присутніх про результати фінансово-господарської
діяльності комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність» за перший квартал 2010року.
На засіданні виконкому були розглянуті питання архітектури та містобудування.