26 серпня в малій залі відбулося засідання виконкому Комсомольської міської ради. Воно розпочалось приємною місією міського голови Сергія Супруна, який нагородив Почесними грамотами Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Цілуйко Оксану, Шемарова Володимира, Лактіонова Юрія, Клименка Руслана за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську діяльність, популяризацію молодіжного руху в Україні, формування лідерських якостей.

Далі члени виконкому перейшли до порядку денного, де в першу чергу були розглянуті питання гуманітарного напрямку.

Про готовність шкіл міста до нового 2010-2011 навчального року доповіла начальник міського відділу освіти Ірина Шошина. Вона зазначила, що 1 вересня за парти шкіл міста сяде 4713 учнів, в тому числі 430 першокласників, які будуть навчатися на базі дошкільних навчальних закладів, як це передбачено Законом України «Про освіту».Всі школи міста працюватимуть в одну зміну. Для учнів 10-11 класів буде організоване профільне навчання. Загальна забезпеченість шкіл підручниками становить 74,4%. В школах відремонтовані класні кімнати, кабінети, майстерні, рекреації, спортивні зали, їдальні, медичні кабінети, туалети. До харчоблоків шкіл придбано нове технологічне обладнання на суму 144 тис. грн. Загалом на поновлення матеріально-технічної бази шкіл використано 2 млн.064тис.300 грн.

Питання, які потребують вирішення: капітальний ремонт харчоблоку ЗОШ №6, спортзали ЗОШ №1 та гімназії, покрівля ЗОШ №1, забезпечення шкіл міста автоматичною пожежною сигналізацією.

Члени виконкому взяли до відома інформацію в.о. начальника відділу з фізичної культури і спорту О.В.Гуржій, яка доповідала про готовність ДЮСШ міста до нового 2010-2011 навчального року. На сьогодні в місті працює три дитячо-юнацькі спортивні школи, в яких організовано навчально-тренувальний процес з 12 видів спорту. Всі споруди ДЮСШ міста знаходяться в комунальній власності і фінансуються з місцевого бюджету. До нового навчального року виконано значну роботу по ремонту та придбанню обладнання. Зокрема, в ДЮСШ №1 проведено ремонт стелі та стяжка підлоги у тренувальному залі відділення боксу; ремонт приміщення стрілецького тиру. По ДЮСШ №2 проведено реконструкцію та ремонт систем опалення, водопостачання, каналізації, освітлення, обеззараження води, поточні ремонти всіх приміщень школи. Планувалося проведення робіт по заміні даху плавального басейну «Нептун». Але відповідно обстеженню 29 липня 2010 року полтавськими науковцями технічного покриття басейну, поки що проведення таких робіт неможливе за термінами та температурним режимом. По ДЮСШ №3 виконана ревізія та ремонт систем опалення і водопостачання всіх приміщень школи. Але за відсутності необхідних коштів
немає можливості провести ремонтні роботи на першому поверсі спорткомплексу «Динамо», футбольного майданчика біля яхт-клубу.
Всього по ДЮСШ міста налічується 106 навчальних груп. Кількість учнів-спортсменів складає – 1217 чоловік. По кожному виду спорту розроблено Програму, в якій відображено цілі та завдання, поставлена конкретна мета по створенню умов для підготовки спортсменів високого рівня, досягнення яких будуть стимулювати молодь міста до активних занять фізичною культурою і спортом.

Начальник міського відділу культури і туризму І.І.Зеленська інформувала членів виконкому про готовність шкіл естетичного виховання до нового навчального року. Вона зазначила, що в минулому році було розширено площу музичної школи, виділені додаткові приміщення. Також проведено капітальний ремонт нових приміщень, придбані меблі та обладнання. З допомогою батьків зроблені косметичні ремонти в 13 класних кімнатах.

За підтримки міського відділу культури і туризму художньою школою придбано 1 ноутбук, нові меблі для комп’ютерного класу, столи в навчальні класи на загальну суму – 5000 грн. Поряд з цим у школах естетичного виховання існує ряд проблем: у незадовільному стані знаходяться коридори школи, а ганок перебуває в аварійному стані. Опалювальна система знаходиться в аварійному стані.
Про черговий призов громадян 1992 року народження і старшого віку, які втратили право на відстрочку та підлягають призову на строкову військову службу восени 2010 року доповідав військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковник Е.М.Марченко.
На виконкомі вирішувалися питання соціального напрямку, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, питання архітектури та містобудування.