23 листопада в малій залі виконкому відбулося засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Члени виконкому розглядали питання гуманітарного напрямку, житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових ресурсів, питання архітектури та містобудування.

Серед питань гуманітарного спрямування члени виконкому розглянули інформацію начальника міського відділу освіти І.В.Шошиної про організацію харчування дітей у школах міста. На сьогодні харчування учнів здійснює комунальне підприємство шкільного харчування «Орхідея». Гарячим харчуванням в школах міста охоплено 3939 учнів, що становить 86% від загальної кількості учнів. Вартість обідів та сніданків у цьому навчальному році становить:

• сніданки 80 коп. – 1грн.60коп.;
  • обіди від 2грн.50коп. до 5 грн.;
  • для учнів 1-4 класів – 5грн.;
  • для учнів пільгових категорій ( їх налічується 82 особи) – 5грн.50коп.

Безоплатним харчуванням вартістю 5грн. забезпечені всі учні 1-4 класів.

В організації шкільного харчування наразі існують і проблеми, які потребують вирішення. Це, зокрема, поновлення холодильного та технологічного обладнання їдалень, урізноманітнення буфетної продукції, потреба в ремонті харчоблоку ЗОШ№.

Члени виконкому взяли до відома інформацію в.о. начальника міського відділу культури і туризму М.М.Сидорчук про фестивальний рух у місті Комсомольську як засіб популяризації українських національних традицій серед населення, виявлення талановитих і обдарованих дітей та підвищення рівня естетичного виховання серед молоді. Починаючи в 2000 році з міського фестивалю «Дніпрова хвиля» та Міжнародного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі», всього в місті започатковано 5 фестивалів, до яких додалися: всеукраїнський фестиваль «Мистецьке сузір’я», молодіжний рок-фестиваль «Крок назустріч», всеукраїнський фестиваль до Дня Українського козацтва «Козацькі сурми». Для організації таких заходів відділом культури і туризму щорічно ведеться робота по залученню додаткових коштів, які потім залишаються у місті.

Про хід виконання міської програми «Подальше впровадження новітніх інформаційних технологій в галузі охорони здоров’я міста Комсомольськ на 2009-2013 р.р.» доповів начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак. За підрахунками закладів охорони здоров’я, для інформатизації всіх структурних підрозділів та служб необхідна сума коштів в розмірі 120 тис.грн. На виконання заходів діючої програми виділено: в 2009 році з міського бюджету – 26 700грн., за рахунок спеціального фонду закладів – 11 910грн.. Станом на 01.11.2010 року профінансовано за рахунок коштів спеціального фонду закладів – 17 191,31 грн.

На сьогодні в мережі лікувальних закладів та управління охорони здоров’я працює 93 персональних комп’ютерів, в поліклініці «Медичний центр ПМСД» та міській лікарні працює система «Електронний документообіг», завершено формування системних модулів «Швидка медична допомога», «Реєстратура». З 01.01. 2011року в реєстратурі поліклініки «МЦ ПМСД» буде розпочата робота в електронній системі реєстрації пацієнтів на прийом, запису викликів лікарів додому. Розроблено проект програми «Телемедичний центр на 2011 – 2013роки».

Директор ЦСССДМ О.О.Запсельська прозвітувала перед членами виконкому про діяльність служби соціальної підтримки сімей Комсомольського міського ЦСССДМ у 2010 році, головною метою якого є забезпечення доступу різних категорій отримувачів послуг до соціальних послуг у територіальній громаді та підтримка сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах. Але на сьогоднішній день штатна чисельність працівників Центру не відповідає типовій – не вистачає належного штату спеціалістів.

Членами виконкому було затверджено перелік підприємств, установ, організацій комунальної власності, в яких передбачено створення спеціальних тимчасових робочих місць для організації та проведення оплачуваних громадських робіт.

З питань житлово-комунального господарства доповідав начальник відділу УЖКГ П.Б.Василюк. Виконавчий комітет затвердив рішення зареєструвати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «МЖК2», розташованого за адресою: вул..Миру,22.

Члени виконкому схвалили проект Програми економічного і соціального розвитку міста Комсомольська на 2011рік, який представила директор департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В.Овчіннікова.

Крім того, на виконкомі були розглянуті питання архітектури та містобудування.