26 травня відбулось засідання виконкому, де розглядались питання соціального напрямку, житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, а також питання архітектури і містобудування.

Начальник міського відділу культури і туризму І.І. Зеленська доповіла «Про підсумки роботи шкіл естетичного виховання за 2008-2009 навчальний рік».

Ірина Іванівна зазначила: цьогоріч 30 учнів музичної школи отримають свідоцтва про її закінчення. Вихованці школи беруть постійну участь і здобувають призові місця у міжнародних, всеукраїнських та обласних музичних конкурсах. І.І.Зеленська також повідомила: сьогодні у Дитячій художній школі навчається 165 учнів, що на 10 осіб більше, ніж минулого року. Серед проблемних питань, які необхідно вирішити для музичної школи — розширення приміщення за рахунок вивільнення площ відділом субсидій УПСЗН і оновлення музичних інструментів, - зазначила Ірина Іванівна.

Міський голова С.А. Супрун пообіцяв, що проблеми музичної школи будуть вирішені вже найближчим часом.

«Про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2008-2009 років та завдання по їх підготовці до наступного опалювального періоду» доповідав начальник УЖКГ П.Б. Василюк.

Петро Борисович зауважив, що цього року при підготовці до опалювального періоду технічних проблем не виникало, були тільки економічні. Та незважаючи на ці негаразди, у місті планово виконуються роботи з капітального ремонту покрівель, герметизації внутрішньобудинкових швів, заміни теплообмінників. За рахунок міського бюджету планується виконати роботи з ремонту ліфтового господарства. Велика заслуга у безперебійній подачі теплоносія в опалювальний період року належить житлово-комунальним підприємствам міста і КВП «Комсомольськтеплоенерго», працівники яких плідно попрацювали в міжопалювальний період року, якісно підготувавши свої теплові мережі та обладнання котельних і теплових пунктів до роботи, - зазначив П.Б. Василюк.

Члени виконкому затвердили низку рішень житлово-комунального спрямування. Серед них:

1) «Про прийняття тимчасових норм холодного водоспоживання для населення Комсомольська» у розмірі 250 л для людини на добу у період відсутності гарячої води. Дані норми вводяться в дію з 1 червня, і поширюються на мешканців, які не мають квартирних приладів обліку;

2) «Про визначення споживачів теплової енергії». Цим рішенням суб\'єктів підприємницької діяльності, установи і організації міста незалежно від форми власності, що займають приміщення цокольних та перших поверхів житлових будинків і були відключені від централізованої системи опалення згідно з розпорядженням міського голови №60-р від 31.01.1996р. (які на сьогоднішній день не опалюються), у термін до 1 серпня 2009року зобов\'язано:

- розробити в установленому порядку проекти на альтернативне опалення своїх приміщень, виконати його монтаж та здати в експлуатацію;

- у разі відмови від альтернативного опалення підключитись до централізованої системи опалення будинку, в якому вони розташовані;

- при відсутності альтернативного опалення, усіх суб\'єктів господарювання з 1 серпня 2009р. визнати споживачами теплової енергії.

3) «Про тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються КВП «Комсомольськтеплоенерго», у новій редакції». Члени виконкому затвердили для населення такі тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води:

а) - тариф за 1Гкал для населення, яке проживає в будинках, обладнаних приладами обліку теплової енергії на опалення (з урахуванням ПДВ) — 282,99 грн;

- пільговий тариф для справних платників (15%) - 254,69 грн;

б) - тариф за опалення 1 м кв. загальної площі в місяць на протязі року по нормі (з урахуванням ПДВ) — 3,16 грн;

- пільговий тариф для справних платників (15%) - 2,84 грн;

в) - тариф за опалення 1 м кв. загальної площі в місяць на протязі опалювального періоду (з урахуванням ПДВ) — 6,32 грн;

- пільговий тариф для справних платників (15%) - 5,68 грн;

г) - тариф за 1 Гкал для населення, яке проживає в будинках, обладнаних загальними приладами обліку теплової енергії на опалення та гаряче водопостачання — 263,18 грн;

- пільговий тариф для справних платників (15%) - 254,69 грн;

д) - тариф за 1 м куб. гарячої води (з урахуванням ПДВ) — 16,92 грн;

- пільговий тариф для справних платників (15%) - 15,23 грн;

е) - тариф за 1 м куб. гарячої води у будинках, обладнаних індивідуальними тепловими пунктами (з урахуванням ПДВ) — 16,42 грн;

- пільговий тариф для справних платників (15%) - 14,78 грн;

є) — тариф за гарячу воду в місяць на одного мешканця по нормі (з урахуванням ПДВ) — 56,58 грн;

- пільговий тариф для справних платників (15%) - 50,93 грн;

ж) - тариф за гарячу воду в місяць на одного мешканця по нормі в будинках, обладнаних індивідуальними тепловими пунктами (з урахуванням ПДВ) — 54,91 грн;

- пільговий тариф для справних платників (15%) - 49,42 грн.

4) «Про затвердження Методики диференційованого розподілу спожитої теплової енергії для опалення при наявності засобів побудинкового обліку».

Виконавчий затвердив рішення щодо відведення на міському кладовищі місць для почесних поховань померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Відтак сектор №87 відведено для поховань:

- Героїв Радянського Союзу;
- повних кавалерів ордена Слави;
- осіб, нагороджених чотирма і більше медалями «За відвагу»;
- Героїв Соціалістичної праці;
- Героїв України;
- повних кавалерів ордена Трудової Слави.
Сектори №№88, 89, 95, 96 відведені для поховань померлих осіб:
- учасників бойових дій;
- інвалідів війни;
- учасників Великої Вітчизняної війни 1941-1945р.р.;
- осіб, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС;
- Почесних громадян міста;
- першопрохідців Комсомольська.

Члени виконкому заслухали також звіти про результати фінансово-господарської діяльності Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства та КП «Підприємство шкільного харчування «Орхідея».