На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 28 січня, розглядались питання соціального напрямку, житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, а також питання містобудування.

Члени виконкому розглянули питання щодо проведення попередніх, періодичних медичних оглядів працівників певних категорій та профілактичних онкологічних оглядів населення міста у 2009 році. Доповідач — заступник головного лікаря міської лікарні з поліклінічної роботи І.І. Семенюченко зауважив, що сьогодні немає ніяких важелів впливу на тих працівників підприємств, які не бажають щорічно проходити медичний профілактичний огляд. Особливо це стосується працівників ВАТ АТП-15347 і водіїв служб таксі.

Іван Іванович попросив виробити єдину стратегію дій щодо впливу на керівників цих підприємств. Головний лікар міської лікарні М.І. Дубина попросив виділити із міського бюджету 68 тис. грн. для проведення додаткових медичних обстежень 8 тис. дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

Члени виконкому затвердили також перелік проектів на 2009 рік на виконання програми розвитку та підтримки сім\'ї, охорони материнства і дитинства у м. Комсомольську на період до 2010 року. Начальник відділу

у справах сім\'ї та молоді Т.В. Оробченко зазначила: протягом 2008 року 34 педагоги-тренери провели понад 200 занять із фахівцями з цієї проблематики і батьками із неблагополучних родин.

Про основні напрямки підготовки і завдання та План основних заходів цивільного захисту (цивільної оборони міста) на 2009 рік доповів завідувач сектора цивільного захисту та мобілізаційної роботи А.І. Ларіков. При обговоренні цього питання члени виконкому дійшли до висновку, що кількість радіоточок у Комсомольську не повинна скорочуватись, адже проводове радіо — найоперативніший ЗМІ, який має попередити населення про виникнення тієї чи іншої аварійної ситуації в місті. Анатолій Іванович розповів також про роботу спостережної комісії при виконкомі Комсомольської міської ради протягом 2008року. Протягом звітного періоду комісія організовувала і проводила свою роботу відповідно до чинного законодавства, - зазначив доповідач. За цей час проведено 24 засідання, на яких розглянуто 380 справ.

Члени виконкому затвердили заходи по виконанню програм благоустрою на 2009рік, ліміти споживання енергоносіїв бюджетним установам на 2009рік, Порядок функціонування та утримання кладовища м. Комсомольська, а також затвердили у новій редакції тарифи на надання ритуальних послуг для КП СПРПП «Вічність».

При голосуванні за ці проекти рішень члени виконкому дали низку доручень і рекомендацій міському управлінню житлово-комунального господарства: так, начальнику УЖКГ Василюку П.Б. дано доручення підготувати на наступне засідання виконкому інформацію про суму коштів, витрачених у 2008 році на відлов бродячих тварин, а про виконання управлінням тих чи інших робіт з благоустрою (особливо, якщо це стосується використання бюджетних коштів) рекомендовано частіше звітувати у місцевих ЗМІ.

Про роботу адміністративної комісії у 2008 році доповідала керуюча справами виконкому Л.Б. Кошара. Зокрема, Любов Борисівна повідомила присутнім, що з нового року у складі комісії відбулися певні зміни: нові люди обійняли посади заступника голови і відповідального секретаря адмінкомісії. Разом з тим керуюча справами зазначила, що для ефективнішої роботи комісія потребує укріплення фахівцями-юристами, а також проведення для всіх членів комісії відповідного навчання.

Члени виконкому розглянули також низку питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, містобудування і питання щодо нагородження Почесною грамотою виконкому Комсомольської міської ради.