Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

alt24 травня у малій залі виконкому відбулося чергове засідання виконкому Комсомольської міської ради. На ньому було розглянуто ряд питань гуманітарного та соціального напрямків, житлово-комунального господарства, економічного розвитку, архітектури і містобудування.

З інформацією по аналізу роботи амбулаторного відділення замісної підтримуючої терапії на базі станції швидкої медичної допомоги за 2009 – 2010 роки виступив головний лікар СШМД Третяков О.М. Він зауважив, що станом на 01.05.2011р. міську програму «Замісна підтримувальна терапія» відвідує 31 пацієнт, середній вік яких – 30 років. Двоє осіб стоїть на черзі.

За період роботи ЗПТ три пацієнтки народили дітей, 5 пар одружилось, покращились взаємовідносини у сім’ях, з родичами, зменшилась кількість приводів до міліції. Амбулаторне відділення співпрацює з іншими програмами ЗПТ України, благодійною Асоціацією «Світло надії» м.Полтави, налагоджена тісна співпраця з ГУ МВС України в Полтавській обл.. м Комсомольська.

Члени виконкому взяли до відома інформацію начальника УЖКГ Василюка П.Б. про роботу житлово-комунальних підприємств в опалювальний період 2010-2011 років та завдання по їх підготовці до наступного опалювального періоду. Зокрема він зазначив, що до початку опалювального сезону 2010-2011 р.р. були підготовлені 212 житлові будинки на загальну суму 779,2 тис.грн. Протягом опалювального сезону відключень житлових будинків від теплоносія не було, значно зменшилась кількість звернень населення на адресу виконкому, пов’язаних із якістю надання послуг по опаленню. Проблемним залишається питання фінансування капітального ремонту житлового фонду( при нормативній потребі в сумі 4100 тис.грн. виділено 3653,6 тис.грн.). Щозими підтверджується факт існування недоліків конструктивних елементів стін, також існує проблема недостатньої температури повітря ву квартирах 1-х поверхів житлових будинків. В минулий опалювальний період різко виникла проблема крадіжок будинкового майна.

В цілому житлово-комунальні підприємства міста забезпечили необхідний рівень підготовки житлового фонду, об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в минули зимовий період, незважаючи на об’єктивні та суб’єктивні труднощі.

Про результати фінансово-господарської діяльності виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства за 2010 рік та за 1-й квартал 2011 року членам виконкому доповів директор ВУ ВКГ Яценко О.І. Також члени виконкому заслухали та взяли до відома звіт директора комунального підприємства «Підприємство шкільного харчування «Орхідея» Ліц Т.М. про результати фінансово-господарської діяльності за 2010 рік та 1-й квартал 2011 року.

З питань архітектури і містобудування члени виконкому розглянули питання надання управлінню по інвестиціях та будівництву виконкому Комсомольської міської ради містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на реконструкцію існуючого звалища і будівництво полігону твердих побутових відходів та встановлення лінії по сортуванню вторинної сировини в районі вулиці Будівельників міста Комсомольська.