Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

alt22 березня в малій залі виконкому відбулось засідання виконкому Комсомольської міської ради. На ньому були розглянуті питання гуманітарного, соціального напрямків, питання житлово-комунального господарства, економічного розвитку та майнових ресурсів, архітектури та містобудування.

Серед гуманітарних питань було представлено проект Комплексної програми розвитку освіти м. Комсомольська на 2011- 2015 роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми становить 29000,0 тис.грн. Далі члени виконкому заслухали та прийняли до відома інформацію начальника міського відділу освіти І.В.Шошиної про підготовку навчальних закладів міста до нового 2011-2012 навчального року з переліком об’єктів навчальних закладів, які потребують реконструкції та ремонту в 2011 році.

Крім того було розглянуте питання про внесення змін до рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради стосовно безоплатного та пільгового харчування учнів. А саме: здійснювати одноразове безоплатне харчування учнів пільгових категорій з розрахунку 6 грн.50 коп. на одну дитину в день з 01.02.2011 року. Члени виконкому взяли до відома інформацію про стан харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста в 2010 році та погодили вартість харчування з 01.04.2011року:

1. 11 грн. в день для дитини ясельного віку(від 1 до 3-х років);
  2. 16 грн. в день для дитини садового віку (від 3 до 6 років).

Батьківська плата за харчування дітей:

1. 5.50грн в день для дитини ясельного віку(від 1 до 3-х років);
  2. 8.00грн. в день для дитини садового віку (від 3 до 6 років).

Директор ЦСССДМ О.О.Запсельська поінформувала про діяльність спеціалізованого формування Комсомольського ЦСССДМ «Консультаційний пункт при пологовому відділенні міської лікарні». Зокрема, протягом 2010 – 1-го кварталу 2011 року послугами центру було охоплено 43 вагітних жінки/породілей, які потребували соціальної допомоги. Груповою профілактичною роботою охоплено 349 осіб, для яких проведені заходи з питань попередження безвідповідального батьківства та раннього соціального сирітства, планування сім’ї та покращення психологічного мікроклімату в сім’ї.

Про хід виконання плану-графіка реформування галузі охорони здоров’я в м.Комсомольську на 2010 – 2011 роки прозвітував перед членами виконкому начальник УОЗ Ю.В.Ковпак. В ході обговорення піднімались питання недоцільності закриття ФАПів, кадрове забезпечення галузі, питання придбання мамографа.

З питань житлово-комунального господарства члени виконкому розглянули питання затвердження тарифів на надання ритуальних послуг для КП СПРПП «Вічність», а також на встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Тарифи будуть доведені до відома мешканців міста через засоби масової інформації.

Про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Озеленення» за 2010 рік та стратегічні напрямки розвитку КП «Озеленення»КМР до 2013 року поінформував членів виконкому його директор Г.А.Романій.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара поінформувала членів виконкому про роботу адміністративної комісії виконкому Комсомольської міської ради у 2010 році. Вона зазначила, що аналіз протоколів, що надійшли до адмінкомісії показує, що число порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті залишається значним у порівнянні з іншим. Актуальними є питання порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю.

По всіх накладених штрафах вжиті заходи по їх стягненню. З накладених 267 штрафів сплачено добровільно кошти на загальну суму 21 665грн., примусово – на суму 7 395 грн.