23 березня в малій залі виконкому відбулось чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

На початку засідання були обговорені питання гуманітарного та соціального напрямків. Начальник міського відділу освіти І.В.Шошина доповіла про підготовку навчальних закладів до нового 2010 – 2011навч. року. З метою якісної та своєчасної підготовки навчальних закладів міста до нового навчального року виконкомом міськради прийнято рішення: керівникам навчальних закладів провести поточні ремонти навчальних приміщень, спортзалів, їдалень, медичних кабінетів. Забезпечити вихователів, вчителів та учнів відповідною методичною, навчальною літературою, підручниками згідно з державним замовленням. Провести перевірку систем тепло-водопостачань та електромереж. Підготувати акти перевірки шкіл до 14.08.2010р., дитячих садків – до 31.08.2010р.

Про затвердження переліку проектів на 2010р. на виконання « Програми розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську на період до 2015 року» доповіла начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В. Оробченко.Члени виконкому ухвалили рішення затвердити проект «Центр глобального молодіжного партнерства», який має 7 напрямків реалізації та проект « Я – комсомольчанин» за 12-ма напрямками реалізації.

З галузі житлово-комунального господарства розглядалося питання про погодження тарифу на перевезення пасажирів у міському транспорті. Це питання досить довго та прискіпливо обговорювалося і члени виконкому більшістю голосів прийняли рішення: погодити тариф на перевезення пасажирів у міському транспорті (автобусі) в розмірі 1,50 грн. за одну поїздку та доручити ВАТ «Комсомольське АТП – 15347» звернутися до Полтавської ОДА з питання затвердження погодженого тарифу на перевезення пасажирів у міському автотранспорті м. Комсомольська.

На виконкомі був затверджений у новій редакції додаток №2 до рішення виконкому №4 від 25.01.2005р. « Про участь орендарів (користувачів) та власників нежилих приміщень в утриманні житлових будинків та прибудинкових територій», де зазначена вартість послуг з утримання житлових будинків та прибудинкових теритоторій.

Члени виконкому заслухали та взяли до відома звіт керівника комунального підприємства «Міськсвітло» про результати фінансово- економічної діяльності підприємства за 2009 р. Зокрема, було зазначено, що за 2009 рік підприємство отримало доходів від операційної діяльності на суму 2453,7 тис.грн. У порівнянні з 2008 роком сума доходу від операційної діяльності збільшилася на 65,1 %. У загальній сумі доходу за 2009 рік 91,3% займає дохід від надходжень з міського бюджету, 8,7% - від власних надходжень.

Про роботу адміністративної комісії виконкому Комсомольської міської ради у 2009 році доповіла керуюча справами виконкому Л.Б.Кошара. Вона зазначила, що протягом 2009 року адмінкомісія провела 24 засідання, на яких було розглянуто 423 справи (за 2008р. – 445) про адміністративні правопорушення громадян міста. По всіх накладених штрафах вжиті заходи по їх стягненню. На жаль, уповноважені особи, які мають право складати штрафи, ним майже не користуються. Продовжують залишатися невирішеними питання благоустрою, санітарного утримання територій. Збільшилась кількість притягнутих до відповідальності за порушення правилами користування жилими будинками і жилими приміщеннями. Залишаються актуальними питання порушення правил вигулу собак, питання дотримання громадянами тиші.

На засіданні члени виконкому розглянули питання архітектури, містобудування та інші питання.