28 вересня в малій залі виконкому відбулося засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. На початку роботи міський голова С.А.Супрун від імені членів виконкому привітав запрошених керівників закладів освіти міста з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти та вручив їм пам’ятні адреси і квіти.

З питань гуманітарного напрямку доповідала начальник міського відділу освіти І.В.Шошина. Вона інформувала про результати готовності дошкільних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 навчального року. Так, в місті функціонує 9 дошкільних навчальних закладів, в яких на 01.09.2010 року укомплектовано 107 груп для 2305 дітей. Існуюча мережа ДНЗ повністю задовольняє потреби населення – 79% дітей дошкільного віку міста відвідують дитячі садки. Основним джерелом надходжень для підготовки ДНЗ до осінньо-зимового періоду в 2010 році стали батьківські добровільні внески та спонсорські надходження в сумі 224тис.790 грн. З міського бюджету було виділено 30 тис.грн. для відкриття трьох додаткових груп. Забезпечується безкоштовне харчування дітей пільгових категорій.

Проведені роботи по підготовці приміщень ДНЗ до зими. Частково проведені ремонти огорож територій дворів ДНЗ. Разом з тим відсутнє вуличне освітлення територій 6-и ДНЗ. Не вирішеним залишається питання оснащення автоматичною пожежною сигналізацією за відсутності коштів.

Члени виконкому розглянули питання затвердження фактичної мережі загальноосвітніх навчальних закладів на 2010-2011 навчальний рік. Всього по місту Комсомольську і с.Дмитрівка : середніх загальноосвітніх шкіл I-III ступенів – 5; гімназія ім.. В.О.Нижниченка – 1; навчально-виховний комплекс ім.. Л.І.Бугаєвської – 1. В них навчається 4 517 учнів 1-11 класів. Кожний ЗНЗ має своє профільне навчання, класи з додатковими освітніми послугами та зменшеною кількістю учнів (НВК, гімназія), групами продовженого дня.

На виконкомі було розглянуто питання про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» трьом жінкам-кмсомольчанкам, які виховали по шестеро та п’ятеро дітей.

Членами виконкому було розглянуто питання про стан підготовки житлово-комунальних підприємств міста до початку опалювального сезону 2010-2011 року. Начальник управління ЖКГ міста П.Б.Василюк поінформував присутніх про готовність 212 житлових будинків комунальної власності міста із видачею паспортів готовності. В ході підготовки до опалювального сезону виконано робіт по поточному ремонту житлового фонду на загальну суму 830,1 тис.грн. Зокрема, виконані роботи з промивання систем опалення, ремонту покрівель 73 будинків, ремонт трубопроводів опалення, холодного та гарячого водопостачання, енергозабезпечення. Велика заслуга в безперебійній подачі теплоносія в опалювальний період залежить не тільки від ЖЕПів міста, а й від виробника теплової енергії – КВП «Комсомольськтеплоенерго», працівники якого плідно попрацювали в між опалювальний період року, якісно підготувавшись до роботи в опалювальний сезон.

Проблемне питання при підготовці до опалювального сезону – загроза несвоєчасно його розпочати через відсутність лімітів на газ, які не виділені комунальному підприємству у зв’язку з великою заборгованістю за спожитий газ – 3772,1 тис.грн.

Завершуються роботи по поточному ремонту внутрішньоквартальних проїздів, виконано ямковий ремонт всіх вулиць міста, підготовлена спеціалізована техніка в кількості 8 одиниць