26 жовтня в малій залі виконкому відбулося чергове засідання міськвиконкому. Воно розпочалось урочистим врученням посвідчень про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» п’ятьом мешканкам міста Комсомольська, які народили й виховали п’ятьох дітей.

Робочу частину засідання члени виконкому розпочали розглядом питання про хід виконання міської програми «Цукровий діабет» за 2009 – 2010 р., яка була затверджена рішенням 24-ї сесії п’ятого скликання 18.03.2009р.

Звітуючи перед присутніми, міський ендокринолог М.М.Пащенко зазначив, що на обліку в лікаря-ендокринолога перебуває 1241хворих, з них дорослих – 1235, дітей – 6. За рахунок міського бюджету закуплено: препаратів інсуліну на суму 7 тис. грн., візуальних тест-смужок на суму 325грн. Проведено 7018 обстежень для визначення рівня глюкози в крові. На базі міської лікарні діє кабінет самоконтролю хворих на цукровий діабет, функціонує кабінет «Діабетична ступня», де пройшли навчання 124 хворих. Обсяг фінансування програми з міського бюджету за 2009 рік склав 12,8 тис. грн., за 9 місяців 2010 року – 3,1тис.грн.

З питань гуманітарного напрямку була заслухана інформація начальника УПСЗН В.А.Єршової «Про використання субвенцій з державного бюджету». Вона зазначила, що за січень-вересень 2010року профінансовано державних соціальних допомог на суму 15461,8тис.грн..З початку 2010 року призначено різних видів соціальних допомог сім’ям з дітьми на загальну суму 15460,9тис.грн. Державні допомоги сім’ям з дітьми виплачуються вчасно та в повному обсязі. Протягом 9 місяців поточного року за призначенням субсидій звернулась 1051 сім’я, призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 1020 сім’ям на суму 867,4тис.грн. На 2010 рік за рахунок субвенції з державного бюджету було закуплено 24 санаторно-курортних путівок для ветеранів війни на суму 84,96тис.грн.

На засіданні члени виконкому розглянули питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів. Начальник відділу управління ресурсами територіальної громади С.В.Панова інформувала присутніх з питання надання житла, взяття громадян на квартирний облік, включення громадян до списку першочерговості. Згідно рішення восьмої сесії Комсомольської міської ради від 16.11.2006 року із змінами та доповненнями, розглянувши пропозиції громадської комісії з житлових питань, виконком Комсомольської міської ради вирішив: надати Мищенку М.Ф. 1-кімнатну квартиру відповідно до п.45 Правил квартирного обліку, постанови КМУ від 12.05.2010р. №354 «Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни 1-ї групи, які довготривалий термін знаходяться у черзі на отримання житла.» Саме в цей день Михайло Федорович святкував свій день народження. Та за станом здоров’я не зміг прийти й особисто отримати орден за квартиру. Тому ордер вручили його доньці Наталії Михайлівні.