6 грудня в малій залі виконкому пройшло засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Перед початком роботи міський голова С.А.Супрун вручив нагороди комсомольчанам – Почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації.

Перед початком роботи міський голова С.А.Супрун вручив нагороди комсомольчанам – Почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації. За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, підготовку кваліфікованих робітничих кадрів та з нагоди 70-річчя професійно-технічної освіти грамоти отримали Левченко Євгенія Тимофіївна, викладач української мови та літератури професійного будівельного ліцею м. Комсомольська та Окіпнюк Валентина Григорівна, завідуюча складом цього ж закладу.

Серед питань порядку денного оновлений склад членів виконкому затвердив регламент виконавчого комітету Комсомольської ради шостого скликання, який презентувала присутнім керуюча справами виконкому Л.Б.Кошара.

Члени виконкому також затвердили розподіл обов’язків між міським головою, першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами виконкому, членом виконавчого комітету – секретарем міської ради.

На засіданні було погоджено графік проведення масових вибухових робіт на 2011 рік в кар’єрі ВАТ «Полтавський ГЗК». Доповів присутнім з цього питання заступник міського голови Ю.М.Муха.

Члени виконкому розглянули питання служби у справах дітей – про надання статусу та встановлення опіки над повнолітнім.