Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

29 грудня в малій залі виконкому відбулось засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Головне питання порядку денного – схвалення проекту місцевого бюджету на 2011 рік.

На виконання власних повноважень, зазначених у ст..28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись ст..76 Бюджетного Кодексу України, Законом України «Про державний бюджет України на 2011 рік», виконавчий комітет Комсомольської міської ради вирішив: схвалити проект міського бюджету на 2011 рік.

Члени виконкому також прийняли рішення про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються КВП «Комсомольськтеплоенерго». Затверджені тарифи вводяться в дію з 1 січня 2011року.

Серед інших питань засідання виконкому були розглянуті такі питання, як визначення переможця конкурсу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування «Міський кільцевий маршрут», а також питання проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування.