27 липня відбулось засідання виконавчого комітету, на якому розглядались питання соціального напрямку, економічного розвитку, майнових і природних ресурсів та інші.

На початку засідання міський голова С.А. Супрун з нагоди Дня працівників торгівлі вручив Грамоту Полтавської обласної ради, Подяку голови обласної державної адміністрації, а також Подяку міського голови підприємцям і працівникам торговельної галузі.

Завідувач сектора роботи зі зверненнями громадян Л.М. Матюшкіна доповіла про стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками І півріччя 2009 року порівняно з І півріччям 2008р. Згідно з інформацією, наданою Лідією Миколаївною, за І півріччя 2009 року до виконавчого комітету Комсомольської міської ради надійшло 652 звернення (за аналогічний період 2008р. їх було 790).

Збільшилась кількість звернень з питань соціального захисту населення (2007р. - 148 звернень, 2008р. - 276 звернень, 2009р. - 291 звернення), з них 280 громадян просили надати фінансову допомогу через скрутне матеріальне сткновище. Важливими для комсомольчан залишаються питання поліпшення умов проживання, комунального та дорожнього господарства, приватизації та виділення під забудову земельних ділянок тощо. Лідія Миколаївна також зазначила: у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилась кількість звернень громадян до інстанцій вищого рівня.

Начальник служби у справах дітей (далі - ССД) Л.П. Василенко розповіла про роботу по соцільно-правовому захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за І півріччя 2009 року. Лариса Павлівна зазначила, що станом на 01.07.2009р. на обліку ввіреної їй служби перебуває 97 дітей, які залишилися без піклування батьків, з них 21 дитина-сирота, 69 дітей, позбавлених батьківського піклування, та 7 дітей, статус яких ще не встановлений (на даний час вони перебувають у притулку для неповнолітніх «Надія»).

Василенко Л.П. подякувала за благодійну допомогу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підприємству ВАТ «Полтавський ГЗК», яке влітку 2009 року виділило цим дітям 25 безкоштовних путівок до дитячого оздоровчого табору «Горизонт». За словами Лариси Павлівни, проблемними залишаються питання забезпечення дітей-сиріт житлом (на жаль, воно не вирішується на рівні держави): соціальне житло не будується, а кошти на його придбання не виділяються. Повільно розвивається у Комсомольську і така форма сімейного виховання, як усиновлення, - зазначила начальник ССД.

Члени виконкому заслухали звіт керівника комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність» за 2008р. та І квартал 2009р. Козлової О.М., і затвердили рішення «Про результати фінансово-господарської діяльності КП СПРПП «Вічність».

У своїй доповіді Козлова О.М. повідомила, що це підприємство було засновано у вересні 2006р., і вже у 2007р. мало прибуток. У першому півріччі 2009року через зростання ціни на газ прибуток «Вічності» зменшився. Якщо собівартість поховань у 2008р. становила 1086 грн., у І півріччі 2009р. - 1130 грн. (зросли ПДВ та вартість тканин). За словами Ольги Миколаївни, цього року в порівнянні з аналогічним періодом 2008р. дещо знизилась кількість поховань: так, у І півріччі 2008р. ця цифра становила 255 поховань, а в І піріччі 2009р. - 243. Середня зарплата на підприємстві «Вічність» складає 1250 грн. на місяць.

Козлова О.М. відповіла також на запитання, які цікавили членів виконкому: зокрема, вона повідомила, що місця для поховань на кладовищі вистачить ще років на 2, а потім необхідно буде визначити інше місце для поховань померлих.

Серед проблемних питань «Вічності» - придбання нового автокатафалка, здійснення благоустрою території міського кладовища (озеленення секторів, проведення освітлення, асфальтування доріжок, встановлення будиночка для перебування робітників на міському кладовищі, підсипання доріжок), встановлення огорожі по периметру кладовища, тощо.

Члени виконкому розглянули також низку питань архітектури і містобудування.