25 листопада відбулось засідання виконавчого комітету, де розглядались питання соціального напрямку, житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, організаційні, а також питання архітектури і містобудування.

Серед основних питань порядку денного - «Про організацію харчування дітей у школах міста». Доповідач — головний спеціаліст міського відділу освіти Ю.В. Омельянець зазначив, що цьогоріч за кошти, виділені з міського бюджету, значно покращено технічну базу комунального підприємства «Орхідея», яке здійснює харчування учнів навчальних закладів Комсомольска. Так, влітку 2008р. цим підприємтством для покращення матеріальної бази харчоблоків шкіл придбано технологічне обладнання на суму 30 000 грн., а посуд та інвентар придбано на суму, що перевищує 5 000 грн. До початку навчального року відремонтовано холодильне і технологічне обладнання в їдальнях шкіл. У НВК ім. Л.І. Бугаєвської здіснено капітальний ремонт зали для споживання їжі (на виконання цих робіт використано близько 85 000 грн., із них 60 750 грн. з бюджету школи та 19 000 грн. спонсорської допомоги). Юрій Васильович повідомив, що станом на 01.11.08р. гарячим харчуванням у школах міста охоплено 4074 учні, що становить 83% від загальної кількості учнів, а на виконання ст. 5 ЗУ «Про охорону дитинства» безоплатним харчуванням забезпечені всі учні 1-4 класів. Омельянець Ю.В. зазначив, що за роботою харчоблоків, санітарно-гігієнічним станом їдалень та якістю готових страв здійснюється постійний контроль міською СЕС. Санітарний лікар з гігієни дітей та підлітків міської СЕС С.І. Бибко повідомила, що з метою проведення лабораторного контролю за 10 місяців поточного року здійснена 41 перевірка, відібрано 200 змивів, взято 18 проб на бакзабрудненість, 18 проб на якість термообробки, 18 проб обідів на калорійність — відхилень від норми не виявлено. Крім цього, у всіх навчальних закладах міста проведено вітамінізацію напоїв: для цього школи закупили «аскорбінки». Міський голова С.А. Супрун подякував директорам навчальних закладів Комсомольська за те, що сумлінно поставились до завдання охоплення якомога ширшої категорії учнів гарячими обідами, а також за покращення технічного обладнання шкільних їдалень.

Про стан створення у Комсомольську Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які маєть право на пільги (ЄДАРП), розповіла присутнім начальник управління праці та соціального захисту населення В.А. Єршова. Валерія Анатоліївна зазначила, що з 2003 року до даного реєстру введені усі категорії осіб, які на сьогодні, згідно з чинним законодавством, мають право на пільги. Цьогоріч, зазначила В.А. Єршова, з 1 червня виокремлені такі комунальні послуги, як вивезення сміття і диспетчеризація ліфтів, а з 1 серпня поточного року — прибирання будинків та прибудинкової території, що дозволило пільговій категорії громадян отримувати пільги на ці види комунальних послуг. Дані послуги та відповідні постачальники занесені до довідників програмного комплексу ЄДАРП. Наразі в реєстрі перебуває

14 581 особа.

Про забезпечення електричною енергією міста і перспективи розвитку галузі розповів на засіданні виконкому начальник Комсомольської філії ВАТ «Полтаваобленерго» І.М. Старокожко. Ігор Михайлович зауважив, що електричні мережі Комсомольська перевантажені, про що свідчить аварія, яка трапилась у місті 17 листопада. З покращенням добробуту комсомольчан зросла кількість побутових приладів, якими користуються у кожній сім\'ї. Прилади несуть додаткове навантаження на електричні мережі міста. Тому сьогодні, зазначив І.М. Старокожко, спеціалістами Комсомольської філії ВАТ «Полтаваобленерго» проводиться робота з інвентаризації потужностей електроенергії по кожному житловому будинку і по кожній квартирі. За сприяння житлово-експлуатаційних підприємств фахівці сподіваються провести необхідні роботи з тим, щоб обмежити використання електроенергії у кожній квартирі до 2 кВ. На думку Ігоря Михайловича, ці заходи дозволять зменшити навантаження на центр живлення, що призведе до збільшення запасу роботи електричних мереж. Заступник міського голови Т.В. Прокопенко зауважила: перш, ніж приймати рішення щодо проведення таких робіт, необхідно провести переговори з органами місцевого самоврядування, тому що з приводу вирішення цієї проблеми існує багато нормативних актів.

Міський голова С.А. Супрун зазначив: на сьогодні питання енергозабезпечення для Комсомольска є «болючим». Треба виконати низку заходів, спрямованих на зниження навантаження на електричні мережі, інакше у подальшому місто не зможе розраховувати навіть на ті потужності, які має сьогодні. Сергій Андрійович висловив жаль з того приводу, що у керівництва ВАТ «Полтаваобленерго» немає активної позиції щодо вкладення коштів у розвиток електричних мереж. Супрун С.А. передав І.М. Старокожку прохання до обласного керівництва обленерго: при формуванні плану використання коштів враховувати потреби органів місцевого самоврядування. «Що стосується Комсомольска - ми відпрацювали схему електропостачання по місту. Наразі тривають роботи з підготовки до будівництва трансформаторної підстанції на водозабірних спорудах. Наступного року міська влада планує закласти до бюджету розвитку кошти на розвиток і посилення електричних мереж. Хочемо, щоб і «Полтаваобленерго» взяло дольову участь у фінансуванні цього проекту. Ми разом з Вами і Вашим обласним керівництвом можемо провести перемовини з НКРЕ, щоб раз і назавжди вирішити проблему електропостачання для Комсомольска», - зазначив міський голова.

Члени виконавчого комітету погодили графік проведення масових вибухових робіт на 2009 рік в кар\'єрі ВАТ «Полтавський ГЗК», внесли зміни до рішення виконкому щодо заходів по капітальному ремонту житлового фонду міста, схвалили проект Програми економічного і соціального розвитку

м. Комсомольська на 2009р. і затвердили тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової території за адресою: вул. Першопрохідців,3.