5 травня у малій залі виконкому відбулося засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення культурно-масових засобів до 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Міський голова С.А.Супрун наголосив на важливості заходів та необхідності підходу з усією відповідальністю керівників підприємств, організацій, відповідних служб до виконання покладених на них обов’язків. Вже напередодні свята до міста приїдуть запрошені гості – ветерани Великої Вітчизняної війни, тому необхідно організувати їх зустріч, проживання та залучення їх до заходів, які проходитимуть в рамках святкування Дня Перемоги.

У плані заходів 7 травня передбачено відвідування міським головою ветеранів, які перебувають на лікуванні у відділеннях міської лікарні, цього ж дня Сергій Андрійович у приміщенні великої зали виконкому вручить ювілейні медалі ветеранам Великої Вітчизняної війни. 8 травня у міського голови пройде прийом гостей та голів міських ветеранських організацій, гості свята побувають на острові Мужності та в с. Келеберда. Цього ж дня відбудеться покладання вінків та квітів до могил в селах Низи та Піддубне.

9 травня упродовж дня проходитимуть культурно-масові до 65-річчя Великої Перемоги: покладання квітів та вінків до Вічного вогню, мітинг на театральній площі, святковий обід для ветеранів, святковий концерт та феєрверк на театральній площі ПКіТ. 10 травня відбудуться зустрічі гостей-ветеранів з учнями та студентами навчальних закладів міста та буде організовано відвідання ветеранами міського краєзнавчого музею.

На засіданні організаційного комітету було обговорено питання охорони громадського порядку, забезпечення чергування медичної та пожежної служб, організації святкової виносної торгівлі