alt19 липня у великій залі виконкому відбулося засідання організаційного комітету по підготовці та проведенню XI Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі», який відбудеться з 20 по 25 липня. Члени оргкомітету розглянули та узгодили план заходів з підготовки до фестивалю та його програму.
За словами начальника відділу культури і туризму І.І.Зеленської, цьогоріч до Комсомольська приїде 285 учасників з Польщі, Росії, Португалії, Чехії, Боснії та Герцоговіни,Сенегалу, Латвії. Україну представлятимуть колективи з Комсомольська – народний хор «Славутич», оркестр народних інструментів «Барви», ансамбль народного танцю «Веселка», а також гості з Криму – фольклорний колектив кримських татар.
Програмою фестивалю передбачене його урочисте відкриття 21 липня на театральній площі.22 липня колективи виступлять з концертними програмами у великій залі ПКіТ та в управлінні ВАТ «Полтавський ГЗК».
23 липня відбудуться урочистості до Дня Державного Прапора та концерт учасників фестивалю на березі Дніпра (сцена на воді). 24 липня пройде урочиста церемонія закриття фестивалю, присвячена Дню незалежності України.
Міський голова С.А.Супрун в ході засідання оргкомітету дав доручення відповідним службам провести належним чином роботи з благоустрою міста. Одним з найважливіших завдань на час проведення фестивалю, зазначив очільник міста, є організація проживання і харчування учасників, надання транспорту, медичного страхування, охорона громадського порядку.
Фестиваль організований за підтримки Міністерства культури України, Управління культури і туризму Полтавської ОДА, відділу культури і туризму Комсомольської міської ради, Благодійного фонду Полтавського ГЗК.