null4 липня в малій залі виконкому пройшло засідання оргкомітету по святкуванню в КомсомольськуДня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.
На засіданні були присутні міський голова С.А.Супрун, його заступники, керівники підрозділів, представники ВАТ «Полтавський ГЗК», представники ЗМІ.
Міський голова повідомив про хід програми свята, яке розпочнеться 15 липня о 17.00 у великій залі Палацу культури і творчості. Цього дня пройде урочиста частина нагородження представників Полтавського ГЗК та відбудеться концерт творчих колективів ПКіТ.
16 липня о 18.00 на театральній площі почнеться святкове дійство вітаннями міського голови С.А.Супруна, голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоуса, концертною програмою творчих колективів Палацу культури і творчості та зірок української естради.
На засіданні оргкомітету міський голова С.А.Супрун дав доручення відповідним службам по організації перекриття руху на окремих ділянках вулиці Миру, погодження руху громадського транспорту, роботи служби швидкої допомоги, забезпечення охорони громадського порядку, роботи інженерної служби міськсвітла, громадського харчування, встановлення біотуалетів та інше.