Засідання організаційного комітету

alt29 березня в малій залі виконкому відбулося засідання організаційного комітету з проведення святкування Дня міста та Міжнародних учнівських форумів «Слов’янський союз учнівської дипломатії» і «Партнерів єднає пісня».

Голова оргкомітету Супрун С.А. зазначив, що згідно з міською програмою розвитку молодіжної політики та з метою встановлення міжрегіональних, міждержавних стосунків за принципами народної дипломатії, підтримки молодіжних ініціатив навчальних закладів міста щодо розвитку глобального партнерства та їх консолідації з громадою на базі навчальних закладів міста – ЗОШ №6 та гімназії імені В.О.Нижниченка з 6 по 8 квітня 2011 року пройдуть Міжнародні учнівські форуми «Слов’янський союз учнівської дипломатії» і «Партнерів єднає пісня».

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко поінформувала присутніх про план заходів по підготовці та проведенню форумів. Зокрема, підготовча робота передбачає підготовку комунальними службами міста місць проведення в належний стан, розміщення рекламних матеріалів, придбання канцтоварів та необхідних матеріалів. Саме в дні проведення форумів необхідне забезпечення цілодобової охорони правопорядку, готовності медичних служб, організація для учасників екскурсійних програм, а також поселення та харчування.

Далі йшло обговорення програми святкування Дня міста та проведення заходів для першопрохідців і виставки-ярмарку «Техношоу». Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська познайомила присутніх з планом заходів. Так, 6 травня планується традиційно проведення урочистих заходів біля пам’ятного знаку «Намет». 7 травня всі заходи відбуватимуться на набережній Дніпра та Марсовому полі. Передбачається виставка-ярмарок «Техношоу» з показовими виступами можливостей техніки ВАТ ПГЗК та Єристівського ГЗК, робота експозиції «Комсомольськ туристичний», функціонування «Алеї майстрів» та майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, концертна програма «Комсомольська Енеїда», організація виїзної торгівлі «Харчевня на коесах». Зранку на Марсовому полі працюватиме лунапарк, а ввечері відбудуться концерти міських творчих колективів та зірок української естради.

Міський голова С.А.Супрун дав доручення відповідним службам щодо організації безпечного та змістовного дозвілля громадян під час проведення Дня міста.