alt25 січня відбулося чергове засідання ініціативної групи по створенню громадської ради при Комсомольській міській раді. На засіданні розглянуто стан подання громадськими організаціями документів для участі в установчих зборах. Як раніше повідомлялося, 10січня відбудуться установчі збори, метою яких є створення громадської ради – постійно діючого колегіального виборного органу з консультативно-дорадчими функціями при міській раді. Громадська рада має забезпечити громадський контроль за діяльністю органів місцевого самоврядування.

Тому до 31 січня кожна громадська, профспілкова, релігійна організація, творча спілка, асоціація, недержавні засоби масової інформації можуть подати документи для участі в установчих зборах. Станом на 25 січня вже 9 громадських організацій подали необхідні документи. Зразки документів розміщені на сайті Комсомольської міської ради. Всього зареєстрованих громадських об’єднань у Комсомольську близько восьмидесяти. Члени ініціативної групи прийняли рішення про додаткове інформування лідерів громадських організацій про можливість участі в формуванні нового складу громадської ради та активізацію роз’яснювальної роботи з цього питання.

Голова ініціативної групи Тягай Н.А.