Виїзне розширене засідання міжвідомчої робочої комісії з питань залучення
промислового потенціалу установ виконання покарань області в економіку регіону.

alt24 травня на базі ВАТ «Полтавський ГЗК» пройшло виїзне розширене засідання міжвідомчої робочої комісії з питань залучення промислового потенціалу установ виконання покарань області в економіку регіону. Учасниками наради були керівники облдержадміністрації, підприємств, начальники установ виконання покарань, представники місцевої влади.

З інформацією про стан виконання Програми регіональних замовлень за 4 місяці 2011 року виступив начальник управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Полтавській області Ісаєв М.В. Він зазначив, що завдяки співпраці з місцевими органами самоврядування, підприємствами значна частина засуджених, які утримуються трудово-виправних колоніях мають можливість працювати на промислових об’єктах. Вони виконують послуги промислового характеру, а саме: пошиття рукавиць, переробка крупи, виготовлення металевої сітки, металевих ящиків, колючого дроту і т.д. Такими підприємствами, які укладають трудові угоди є Полтавський ГЗК, Крюківський вагонобудівний завод, КрАЗ, Кременчуцький сталеливарний завод та інші. За даними статистики по Полтавській області 74% засуджених виводиться на роботу, по Україні – лише 20%. Але на часі стоїть проблема – багато підприємств розривають трудові угоди із виправно- трудовими закладами, внаслідок чого засуджені залишаються без роботи.

Своє бачення у вирішенні проблеми залучення промислового потенціалу установ виконання покарань області в економіку регіону висловили керівники колоній та представники підприємств. Зокрема, начальник Божковської ВК Феофілов І.О., начальник Полтавської ВК №64 Пивоваренко В.І., начальник Кременчуцької ВК №69 Івко М.М., Кременчуцької ВК Величко Ю.В. Питання обговорення шляхів подальшої співпраці підприємств області з установами виконання покарань піднімали перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Іванов В.С., заступник Комсомольського міського голови Муха Ю.М.