25.02.2010 р. відбулося чергове засідання міськвиконкому. Підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2009 рік проаналізувала завідувач сектору зі зверненнями громадян Матюшкіна Л.М. Усього до виконкому надійшло 1544 заяв, скарг, пропозицій, що на 104 звернення більше порівняно з 2008 роком. Усього, з урахуванням колективних звернень, звернулося 2802 громадянина, тоді як у 2008 році їх було 1821. Тематична структура звернень залишається незмінною. Перше місце посідають питання соціального захисту (36,9%), житлові –22,8%, комунального господарства – 10,5%, земельного господарства – 7,9%. На особистому прийомі побувало 548 громадян (у 2008р. – 532 громадянина).Кількість повторних звернень громадян зменшилась на 3: 2008 р. – 13, 2009 р. – 10.

Для покращення роботи зі зверненнями постійно проводилися семінари, наради ,перевірки, контролювався стан виконавської дисципліни.

Щомісячно на ТРК «ГОК» у телепередачі «Діалог з владою» та під час прямого ефіру в радіопередачі «Влада і громада» міській голова та його заступники звітують про виконану роботу та відповідають на запитання мешканців Комсомольська.

Членами виконкому було прийняте рішення про комплектування безоплатних донорів та заготівлю крові по місту Комсомольську. Головний лікар Комсомольської міської лікарні Дубина М.І. зазначив, що при плані заготівлі крові по місту на 2009 рік – 620 л, заготовлено 355,2 л (58%). При масовому заборі здали кров по відділенню міської лікарні 430 донорів. Активну участь у здачі крові взяли працівники ВАТ «ПГЗК», міськво, гімназії ім. Нижниченка, міської лікарні. На жаль, не надають донорів такі підприємства, як ВАТ «Комсомольський хлібзавод»,ВАТ «Рижевський гранкар»єр», КП «Тіко», ВАТ «Комсомольське АТП-153447», МВ УМВС, ПП «Спецтранс» та інші.

Про виконання Комсомольським міським відділом освіти, загальноосвітніми , дошкільними навчальними закладами діючого законодавства України по переходу навчальних закладів на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання поінформувала начальник міськво Шошина І.В. Вона зазначила, що 2008 – 2009 н. р. закінчило 4909 учнів, з яких високий рівень знань мають 10% , достатній – 37%, середній – 49%, низький – 4%. Зовнішнє незалежне оцінювання пройшло 375 учнів 11-х класів, що становить 89,3% від загальної кількості випускників. Серед випускників 11-х класів 2009 року Золотими медалями нагороджено 16 осіб, Срібними – 18 осіб. З листопада 2009 року розпочалася робота по підготовці до ЗНО 2010 року.

В усіх ЗНЗ міста учні 10 – 11 класів мають змогу навчатися за різними профілями. Для задоволення освітніх потреб працюють класи з російською мовою навчання. У місті активно реалізовується Державна програма роботи з обдарованою молоддю. Так, у 2009 році в обласних предметних олімпіадах взяло участь 67 учнів, з них 21 учень здобув 25 перемог. В обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України вяли участь 37 юних науковців, з них – 27 стали переможцями. Особливістю роботи навчальних закладів Комсомольська є експериментальна робота всеукраїнського та регіонального рівнів. До участі в науково-методичних експериментах були залучені гімназія ім. Нижниченка та НВК ім. Бугаєвської. Близько 500 учнів взяли участь у просвітницьких конкурсах, 109 із них стали переможцями.
У 2009 – 2010 н .р. учні 1 – 9 класів працюють за новими програмами і підручниками. Станом на 01.01.2010 р. учні забезпечені на 100% новими програмами і підручниками.

На високому рівні пройшло літнє оздоровлення школярів у пришкільних та профільних таборах: оздоровлено 492 учні, з них – 44 учні на пільгових категоріях були оздоровлені безкоштовно.

Гарячим харчуванням у школах міста охоплено 4023 учня. Безкоштовно отримують обіди 75 учнів пільгової категорії.
Усі школи міста забезпечені педагогічними кадрами на 100%.

З інформацією про підтримку в актуальному стані Єдиного Державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, управлінням праці та соціального захисту населення виступила начальник УПСЗН Єршова В.А. Вона зазначила, що особам, які містяться у реєстрі, нараховано пільг за 2009 рік на суму 6549,33 тис. грн., що на 1202,98 тис. грн. більше в порівнянні з 2008 роком.

Про черговий призов громадян 1992 року народження і старшого віку, які втратили право на відстрочку та підлягають призову на строкову службу весною 2010 року доповіла провідний спеціаліст Комсомольсько- Козельщанського ОМВК Людмила Ульянець. Вона відзначила, що військкомат на сьогоднішній день стикається з проблемою неявки призовників – 200 призовників наразі не з»явилося на призовний пункт. На 20 осіб передано матеріали в прокуратуру, одна особа вже засуджена.

Члени виконкому заслухали звіт директора комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2009 рік Ларініної Р.М. Вона зазначила, що дохід від операційної діяльності комунального підприємства у 2009 році зменшився на 9,8 % порівняно з 2008роком. Це пов»язано із зменшенням кількості реалізованих путівок на 237 одиниць, збільшились і матеріальні витрати на дитину. Середньомісячна зарплата працівників зросла на 15,9%. За 2009 рік КП ДСОЦ «Горизонт» прибутку не отримало. Директор центру надала пропозиції щодо придбання сучасного технологічного обладнання, нових меблів, модернізації душових, облаштувань приміщень та благоустрою території, ремонту покрівель, свердловин.

На виконкомі були розглянуті питання житлово-комунального господарства,зокрема про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах до садових товариств, а також питання архітектури і містобудування.