Комсомольська міська громадська організація «Центр «РОДІС» з жовтня по грудень 2010 року реалізує проект «Підтримка усвідомленого батьківства в місті Комсомольську». Одним із заходів даного проекту було проведення «круглого столу» на тему: «Роль чоловіка в сім’ї та громаді», який відбувся 25 листопада в малій залі виконкому. Метою заходу є продовження формування в міській громаді «моделі доброго батька» та сприяння самореалізації чоловіка як батька шляхом проведення низки міських заходів, присвячених Всенародному Дню батька в Україні.

В роботі «круглого столу» взяли участь: міський голова С.А.Супрун, представники органів місцевого самоврядування, керівники освітніх закладів, представники медичних і соціальних установ, громадських організацій, ЗМІ.

Захід відкрила директор ГО «Центр «РОДІС» Лілія Дмитренко. Вона зазначила, що такі заходи сприятимуть формуванню в міській громаді адекватного світогляду щодо життєвої сутності чоловіка, усвідомлення важливості ролі батька і розуміння його ролі в житті родини і громади.
Говорячи про роль влади м. Комсомольська у вирішенні проблеми відповідального батьківства, міський голова Сергій Супрун зазначив: «Сьогодні в місті налічується 21 неблагополучна сім’я, майже половина сімей – неповні, а це в переважній більшості своїй означає відсутність батька.

Як міський голова, як чоловік, як батько хочу сказати, що таку ситуацію треба виправляти. З минулого року міська влада у співпраці з громадськістю розпочала розв’язувати вузол проблем, що стосуються з кризи чоловіків. В 2009 році ми підтримали ініціативу ГО «Центр «РОДІС» у запровадженні відзначення у м. Комсомольську Дня Батька. Тоді уперше відбулось публічне вшанування чоловіків, які зразково виконують свій батьківський обов’язок. Тоді ж, рік тому, відбувся і перший Круглий стіл з питання ролі чоловіка в сім’ї та громаді. Не скажу, що питання легке, однак його можна й потрібно вирішувати».

В роботі «круглого столу» брали участь представники громадських організацій м. Львова. Зокрема, Тарас Кушнір, представник ЛМГО Спільнота взаємодопомоги «Оселя» у своєму виступі порушив питання ролі влади і громади в інформуванні громадян про можливість одужання від алкоголізму. Виступ львів’янина Ігора (представника Львівської спільноти Анонімних Алкоголіків), який намагався донести одкровення своєї душі до слухачів, вразив багатьох. Адже ця людина розповіла з власного досвіду про проблеми алкоголізму та шляхи виходу з неї.

Представники ГО «Центр «РОДІС» у своїх виступах піднімали питання ролі громадськості м. Комсомольська у посиленні ролі відповідального батьківства.

В засіданні «круглого столу» брав участь Віктор Дворніков, регіональний координатор проекту ЄС «Права дітей та жінок в Україні – комунікаційний компонент» (м. Київ)