На виконання доручення Уряду міський голова С.А.Супрун запрошує громадськість до широкого обговорення змін, які пропонується внести до Конституції України в частині місцевого самоврядування з метою максимальної децентралізації влади.

В цьому контексті Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман 15.05.2014 презентував у форматі селекторної наради представникам органів місцевого самоврядування, органів влади на місцях, асоціацій органів місцевого самоврядування напрацьовані зміни до Конституції України, а також основні положення законопроектів, спрямованих на реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Детальніше про законодавчі ініціативи щодо децентралізації повноважень і реформи місцевого самоврядування читайте на офіційному сайті Мінрегіону України.   Завантажити [attachment=73]