Головний спосіб оповіщення населення про дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення через мережу кабельного телебачення «ГОК» та мережі міського радіо «КВАРЦИТ».

Для привернення уваги населення перед передачею інформації включаються електросирени.

Запам’ятайте!

Переривчастий звук сирени означає сигнал «УВАГА ВСІМ!» (звучить 3 хвилини).

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення з питань надзвичайних ситуацій від місцевих органів виконавчої влади, їх структурних підрозділів.

На кожний випадок підготовлено варіанти повідомлень на можливі надзвичайні ситуації.

Після подачі звукових сигналів (сирен) передасться мовна інформація про надзвичайну ситуацію.

Вислухавши повідомлення, кожний громадянин повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками.

Після текстового повідомлення буде подано безперервний сигнал сирени (звучить 3-5 хвилин).

Коли мине загроза для населення, буде включено переривчастий звук сирени сигнал «УВАГА ВСІМ!» (звучить 3 хвилини) після чого передасться мовна інформація про відбій.

Пам'ятайте, що залишати укриття можна лише після сигналу про відбій та повідомлення в офіційних медіа! Не раніше!