З метою комплектування вакантних посад військових частин Збройних сил України Комсомольсько-Козельщинським об’єднаним міським військовим комісаріатом проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом до наступних військових частин:

• військова частина А1302 (смт.Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області). Основні посади: кулеметник, гранатометник, стрілець, механік-водій, снайпер. Надається гуртожиток.
  • військова частина А1035 (смт.Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області). Основні посади: водій, кулеметник, розвідник, механік-водій, оператор-радіотелеграфіст, начальник складу.
  • військова частина А1828 (смт.Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області). Основні посади: водій-електрик, механік-водій, начальник станції перешкод.
  • військова частина А2326 (м. Дніпропетровськ). Основні посади: механік, командир відділення, електрик-дизеліст, телеграфіст, технік.

Жіночі посади: телефоніст, телеграфіст, діловод, механік.

• військова частина А4290 (смт.Новоозерне, АР Крим). Основні посади: водій-машиніст екскаватора, водій-кранівник, водій.
  • військова частина А0563 (м.Охтирка, Сумської області). Основні посади: водій-машиніст екскаватора, начальник радіостанції, радіотелеграфіст.

За більш детальною інформацією звертатися до Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату (39800, м.Комсомольськ, вул.Строни, 9).

Контактні телефони 2-18-64, 2-27-30.

Розпорядок роботи:
понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15